Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejön az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön az hogy egy fiú ki tudja rakni a rubik kockát?

Figyelt kérdés

Mert én ki tom csak arra vok kíváncsi hogy nektek bejön-e?

Jah és ki tom rakni a:

-2x2 rubik kockát( [link]

-3x3-ast( [link]

-4x4-est( [link]

-5x5-t( [link]

-a mirror blocks-ot( [link]

-a bábel tornyot( [link]

-void cube-ét( [link]

-kígyókockát( [link]

hát enyit

13/f


2010. aug. 9. 11:13
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
láma..XD
2010. aug. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Mindenesetre az a helyzet hogy ha nemtartod magad unalmasnak az jó :)

De annyit érdemes tudnod hogy ezeket (bocsi a szóért, nem sértésnek szánom) de egy betanított majom is képes, ha a megfelelő megoldó kulcsot alkalmazod :)

De még csak 13 vagy :) - Idővel rájössz hogy mi az ami bejön a csajoknak :) - De tuti nem emiatt fognak akarni.


Azt is hozzátenném hogy ezekkel a logikád, a probléma megoldó készséged is fejlődik, ezt meg idősebb korodban kamatoztathatod

22F (11:17 voltam)

2010. aug. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

te aztán igazi kocka vagy:D egyébként meg szerintem ez senkit nem érdekel...találj valami jobb csajozási technikát

19L

2010. aug. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

12:41

oké

2010. aug. 9. 12:46
 15/34 anonim ***** válasza:
igen, és ha van türelme engem is megtaníthatna.
2010. aug. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

12:57

Ki?Én?

2010. aug. 9. 13:09
 17/34 anonim ***** válasza:
Nem te hanem az ő pasija
2010. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
édeees :)
2010. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
bazzz... :D Egy csajnak az jön be, ha magabiztos vagy, férfias, erőt sugárzó és képes vagy rendesen kielégíteni. Hogy emellett milyen kocka hülyeségeid vannak, azt jó esetben tolerálja, rossz esetben idegesíti. Most komolyan, abban mi a művészet, hogy elolvasol egy könyvet, hogy hogy kell kirakni, milyen alapszituációkból merre kell haladni, majd ezt annyit gyakorlod, hogy gyors legyél?
2010. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Lassia le donne et studia la matematica!
2010. aug. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!