Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha utcára nem veszek fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha utcára nem veszek fel bugyit a szoknya alá?

Figyelt kérdés
16éve lány vagyok és ezt a meleget már nem birom:S
2010. aug. 9. 10:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek hogy válaszolt.
2010. aug. 9. 11:56
 12/18 anonim ***** válasza:

Nyami, én szeretem ha nincs bugyi a szoknya alatt:P

21F

2010. aug. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

nem akarsz elkapni vmit?? hát drágaságom nem ugy fogsz vmit elkapni ha van rajtad bugyi:D hanem ugy ha nincs..

és amugy én még ilyenről nem is hallottam h bugyi nélkül szoknya aláxDxD elég ri..anc lehetsz:D legalább ne szoknya aláá istenem... de te tudod csak ne csodálkozz ha betámadnak a pedofilok:D

2010. aug. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
sztem csak kellene vmi könnyed bugyit felvenni mert csak a puncid, és bármi törpénhet)
2010. aug. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Aztán nehogy meglepődj, ha alád nyúlnak. Gondolom akkor már fel lennél háborodva, mi?

Amúgy meg sokkal több dolgot összeszedhetsz, ha nem húzol bugyit. Sok eszed van basszus.

2010. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Merre szoktál sétálgatni? :P
2010. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Nem baj az, csak ciki.
2010. aug. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
16 éve vagy lány? elötte mi voltál?
2010. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!