Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A rocker/metálos pasik vadabba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rocker/metálos pasik vadabbak szex terén?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 23:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem :)


26/N

2010. aug. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt meg honnan a francból gondoltad?
2010. aug. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%

nem

csak a kinézetük vadabb (egyébként meg undorodok az ilyenektől:S)

2010. aug. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
A metalosok hörögnek közben, a rockerek meg gitárt törnek a hátadon kutyapózban.
2010. aug. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Rockot/metált nem azért hallgat valaki, mert "vad", hanem mert így könnyebben levezeti a feszültséget.


Akik csak ilyen irányzatban hallgatnak zenét, azoknak az életében többnyire van egy állandó feszültségforrás. (Lehet ez az, hogy a társainál sokkal okosabb és ez legbelül zavarja, esetleg valami miatt kisebbségi érzése van, stb.)


Szóval attól, hogy valaki vad zenét hallgat, nem feltétlen vad az ágyban is.

2010. aug. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem :)
2010. aug. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves 23:50


Nem feltétlenül az a két dolog lehet. Ugyanúgy lehet ez egy elvesztett családtag, rossz családi viszony vagy csak egyszerűen szereti. Nem kell álltalánosítani semmilyen téren. Én is rocker vagyok, de nem azért lettem ilyen, mert olyan rossz dolgok történtek volna velem.


Kérdező:


Nem, magamon legalábbis nem vettem észre semmi ilyet, más szexuális élete pedig a saját dolga.


18/F

2010. aug. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

23:57: Persze, tudom, hogy nem csak ez a kettő, ezért is írtam, hogy "stb". Általánosítani nem akartam, de többnyire meg van az oka, ha az ember erre a stílusú zenére vágyik. Ezt már magamon is kitapasztaltam.


Ettől függetlenül nem tagadom, hogy biztos van, aki minden komolyabb háttér indok nélkül szereti. :)

2010. aug. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nem azok :D

ugyanolyan gyengédek ha kell:D

ez nem attól függ milyen stílus van :D

és pasim is rocker volt még mikor elvesztettük egymással meg utána is sokáig és? :D talán a legtürelmesebb és gyengédebb volt a földön :D

2010. aug. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Rocker pasim rendkívüli az ágyban, de ez nem attól függ szerintem, hogy milyen zenét hallgat/játszik. Nincs összefüggés.
2010. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!