Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, mit tennetek ha?

Figyelt kérdés

Ha egy lany kozolne veled,hogy bejossz neki,mit szolnal?

Elso esetben tetszik neke,

2.esetben ha nem tetszik neked,

3.esetben ha nem tudod,mit akarsz tole.

melyik esetben,hogyan reagalsz?16-21 eves fiuk irjanaj inkabb,de mas velemenyet is szivesen olvasom.


2010. aug. 8. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:

1. szex vagy járás lenne

2. annyira érdekelne kb. SP koncertjeinek helye és időpontja

3. nemtudom

2010. aug. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Fiúk* lány* közölné* bejössz* szólnál* első* neked* tőle* reagálsz* írjanak* inkább* más* véleményét* szívesen*
2010. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát én a 3-at választom ismeretlen csaj esetében , + meglepődnék rendesen :)

20/f

2010. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszek az ilyenekben
2010. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A lányok kéretik magukat nem pedig odajonnek hogy járunk e
2010. aug. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a heleysirasert de Erdelyben elek es nincs magyar karakterem.Nem ismeretlen mert 8 honapja ismerjuk egymast es jelezgetunk egymasnak csak senki nem lep,es en enmvagyok biztos abban,hogy egyertelmuek a jelei,de mar akaro ot.beleszerettem es nem biirom tovabb nelkule..nos?
2010. aug. 8. 22:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem jönne be finoman tudatnám vele, de tapintatosan. 2.Meg eleve nem néztem volna addig h odajöjjön.

1.Ha bejön mondanám neki h jó h szól, de most nem alkalmas, mit szólna egy találkához itt és itt.

3.Olyan nincs.

2010. aug. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

1.Általában a lányok, akik nekem tetszenek soha nem mondanák, h bejövök nekik.

2. azt, mondanám, hogy igazán kedves tőle,de.. és itt a lehető legudvariasabb formában:)próbálnám visszautasítani

3. 16-21 évesen már mindenki el tudja döntetni, hogy mit akar egy lánytól

2011. júl. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!