Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugyebár az első, amit megnézün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyebár az első, amit megnézünk a másikon, az a külseje. Ha valaki nem túl szép, akkor már nincs is esélye, jó első benyomást tenni egy másik embernek (úgy, hogy még nem beszéltek)?

Figyelt kérdés
SZóval azt akarom írni, hogy a legtöbben olyan valakit kérnek fel táncolni, vagy hívnak meg italra, stb., aki szép, dögös, jól néz ki. Ha valaki túl vékony, vagy kicsit több rajta a felesleg, az arca nem olyan szép, stb.,de csinosan öltözködik, jó a kisugárzása, akkor odamennél hozzá, vagy nem? Mennyire számít az első benyomásnál a szépség?
2010. aug. 8. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Én adnék esélyt olyanoknak is akik nem a legszebbek
2010. aug. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fontos h jól nézzen ki, vagy szép legyen. csak valami fogjon meg benne. Nekem is volt már olyan srác h abszolút se az esetem nem volt meg se szép, de mégis valami vonzott hozzá...
2010. aug. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kinek mi a szép/csúnya....egyén függő
2010. aug. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyilván valamennyi esélye van rá az olyanoknak is, akik nem épp a "tökéletesség illúziójában" tetszelegnek. De lássuk be, a szépség jól esik a szemünknek, jó ránézni, ilyet választunk, a piacon sem a fonnyadt, hibás, piszkos zöldséget, gyümölcsöt veszed meg, igaz?


Tudod, külső megfog, belső megtart, örök érvényű igazság.


Ha valakinek nem tetszik a külső, az nem "megy be" a belsőért, ami elég felszínes, de sztem ez korral és tapasztalattal arányosan változik. A sok tini is rájön majd arra, hogy igenis vannak sokkal fontosabb dolgok is, mint a külső, hiszen a szépség nem tart örökké.

2010. aug. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak:Hát igen, ezért sajnálom a nemolyan szépeket, mert nekik nehezebb partnert találni. De hát az ember nem tehet arról, hogy milyennek született:(

Köszönöm a válaszokat!!

2010. aug. 8. 20:49
 6/8 anonim ***** válasza:

A nincs semmi külső tulajdonsága, ami megfogna, akkor villantson valami más extrát. Ha elmond egy jó viccet, vagy olyan a társasága, hogy jól érzem magam mellette, akkor kevésbé számít a külseje.

17/L

2010. aug. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

20:45

És erre mikor jönnek rá? Én 17 vok, fiú, erre már nagyon régen rájöttem, de sokan még nem. Most várjak még 4-5 évet mire találok olyan lányt, aki korban is jó, és már erre rájött?

2010. aug. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem olvastam végig a válaszokat, de leirom hogy én mit gondolok

nekem már volt olyan srác akire ránéztem és mondtam is magamnak, hogy én vele sosem jönnél össze , mert egyszerüen nem az esetem.De aztán meg beleszerettem, szóval van ilyen.

2010. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!