Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a legjobb barátnőm pasijával? El kéne mondanom neki? 20/l

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 19:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
RIB@NC!!!
2010. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
szajhaaa!!
2010. aug. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Sztem undorító vagy!!!Hogy tehettél ilyet, ha legjobb barátnőd akkor úgy gondolom hogy a pasija tabu,legyen az a mostani vagy akár múltbeli pasija.Nem hiszem el hogy fontosabb ez az egész,annál hogy ne tegyél ilyet a bnőddel...szánalmas.20 éves létedre több eszednek kéne lenni,de ez mind1 is.Szóval szerintem mondd csak el a "legjobb bnődnek" hogy mit is tettél,lehet h. fájni fog neki, de jobb ha tudja h. a bnője nem igazi bnő, és hogy a pasija is csak egy hűtlen f*sz.Ha arra képesek voltatok h ezt megtegyétek,akkor arra is legyetek képesek hogy elé álltok!!
2010. aug. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem jobb lenne, ha elmondanátok neki, mintsem hogy titkolóztok előtte. Persze ezután már nem lesz a legjobb barátnőd, és a pasival is szakítani fog, de inkább, minthogy örök életedre bűntudatod legyen, neki meg fogalma se legyen róla, hogy a barátnője így átverte. Bocs, de így van, aki meg lek'urvázza, stb. az meg nem ismeri, ne mondjon rá ilyeneket. Le lehet pontozni!
2010. aug. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki, hogy ne pazarolja tovább az idejét egy hűtlen pasira és egy gerinctelen barátnőre.
2010. aug. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
24%
el ne mond neki, én is lefeküdtem a legjobb barátnőm pasijával már nem is egyszer, csak mikor közösen találkoztok úgy kell viselkedned,mint eddig, ha sikerül így viselkednetek nem buktok le és nem veszted el a legjobb barátnődet, sok szerencsét,
2010. aug. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

hány éves volt a pasi, h ilyen okos volt, h belement?

legalább élvezetes volt?

2010. aug. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!