Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges ez? [kérdésed tul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ez? [kérdésed tul rövid, magyarázatod hosszú]

Figyelt kérdés
Álmodtam egy lányról,nemtudom kivolt az.De azota csak rá gondolok. Lehetséges hogy beleszerettem egy "csajba"?
2010. aug. 8. 18:40
 1/7 anonim válasza:
Háát, lehet. Mondjuk ki ahogy gondolja, szerintem lehetséges. Az én képzelőerőm nagyon nagy szóval, én bármit el tudok képzelni, nincsen lehetetlen :)
2010. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet. Derítsd ki, hogy ki az!
2010. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha emlékszel a vonásaira,akkor majd ha meglátod "egyszer" az illetőt,tudni fogod...
2010. aug. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hol volt, hol nem,

Rád leltem, éltem hajnalán,

Hol volt, hol nem,

Álmomban boldog voltam véled talán,

De csak álom volt,

Így nem lesz már nyugtom semmiképp,

Hiszen sejtem jól, hogy élsz, valahol,

Hát jöjj, és keress,

És szívből szeress, te álomkép.


Bocsi, most néztem épp a Csipkerózsikát, és ezt muszáj volt:D

Szerintem csak szimplán szeretet/csajhiányod van:) Majd jön vki (valóságos), ne aggódj:)

2010. aug. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi az értelmes válaszokat:)

de azért még irjatok PLS

2010. aug. 8. 19:18
 6/7 anonim ***** válasza:

egyszer énis álmodtam egy srácról, akivel találkoztam és nagyon jól elvoltunk..de aztán elkellett válnunk

viszont megmondta a nevét....

rákerestem iwiwen és megtaláltam, írtam is neki, de ő vissza már nem..(biztos hülyének nézett) de sztem am is csak beflesseltem...:D

2010. aug. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ilyen nekem is volt ( csak fiuval. :D ) de egy idö után elfelejted, az álmokat amugy is könnyebben felejti az ember ;)
2010. aug. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!