Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok miért nézték egy fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért nézték egy fiút többször is, ha egyszer van barátja?

Figyelt kérdés

Elmondom a konkrét esetet.

Szóval van egy lány aki ugyancsak jár edzeni mint én.

Első alkalommal beszélgettem vele, mosolygott meg kedves is volt, elkértem az elérhetőséget de mondta hogy van barátja.

A mai napon újra beszélgettem vele, mielőtt odamentem hozza, nagyon sokszor észrevettem hogy nézett.

Ma újra elkértem az elérhetőségét, de csak mondta hogy van barátja, elsőszor azt hittem hogy kamuzik, de valószínűleg tényleg van.

Ha viszont van neki barátja, akkor miért néz más fiukat?

Én csak kérdezem, kiváncsi vagyok lányok, hogy ilyenkor mit gondoltok.


2020. okt. 9. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
élvezi h egy újabb faszi tuningolja az egóját. ha megakarod kapni, többet ne nézz rá :D
2020. okt. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézni nem bűn, nem? Azért is vagy ott, hogy nézzen.
2020. okt. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézni szabad, nem? Jó hogy nem csukott szemmel kelljen közlekednie annak, akinek van valakije. Nem adta oda a számát. Amúgy minek kérted kétszer? Elsőre nem fogtad fel?
2020. okt. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Előbb-utóbb beadja a derekát szerintem, ha van barátja, akkor is. Vannak ilyen csalfa lányok szép számmal, engem is nézeget egy már elég régóta.
2020. okt. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező és #4, nem azért van szemük hogy nézzenek? Máskor meg itt siránkoztok hogy senki rátok se néz. Kezdeményezett nálatok a lány? Nem. Fogadta a ti kezdeményezéseteket? Nem. Akkor hol a problem?
2020. okt. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető, hogy tetszel neki, de ez nem jelent semmit. Lehet, hogy mindenkit néz, neked viszont tetszik, és félreértetted.

Ne gondold túl, rápróbáltál, nem jött össze.

2020. okt. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!