Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan utaljak arra hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utaljak arra hogy szeretnek nala tolteni egy ejszakat anelkul Hogy en mondjam ki?

Figyelt kérdés

Szoval nem ezt szeretnem: ja am ma nalad alhatok?


Van valami tipp vagy utalas Amitol magatol hozza majd fel?


2020. okt. 8. 21:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
94%

Két hónap kapcsolat után szerintem nem kellene kérvényt benyújtanod, hogy maradhass reggelig.

Vagy ez csak szexkapcsolat?

2020. okt. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%
#21.33 Na jó, komolyra fordítva. Ha 2 hónap után nem akar megdugni, akkor gondold át, biztosan ő-e az igazi. (1-es és 7-es vagyok.)
2020. okt. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem csak szex van, randizunk is. Mar gondolkodtam hogy mondanam elmehetnenk valahova egy hetvegere... regi Modi vagyok igy nem szivesen teszem AZ elso lepeseket
2020. okt. 8. 21:52
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Én így oldottam meg:

"Feri, mit szólnál, ha a jövő hétvégi találkozón nálad aludnék?"


Minek bonyolítod túl? 🙄

2020. okt. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, ne már! Falra mászok ettől az óvodás játéktól.

Vállald már fel magad, nekünk férfiaknak is jól esik, ha egy nő kimondja, hogy akar minket, nem kell hercegnőset játszani, aki nem mondhatja ki, hogy éppen fülig belezúgott a lovászfiúba.. :D


Utalás.. kiborító, komolyan. Aztán meg jön a felháborodás, hogy xy, te nem értesz engem! Még jóhogy nem, ha csak utalgatsz és nem beszélsz tisztán, akkor nem is fog.


Csak egy utolsó mondat: Miért gondolják azt a nők, hogy ez a semmitmondó utalgatás felkelti a férfiak érdeklődését? Ennél rosszabb dolog a világon nincsen, ennél még a pacal is jobb, pedig az is borzalmas!

2020. okt. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
96%
a régimódi mióta az életképtelen és a beszari szinonimája?
2020. okt. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ottalvást nem neveznék első lépésnek, miután már szex is volt, de hát te tudod.
2020. okt. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
"Mikor alszunk már együtt?"
2020. okt. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak általában az egyenes beszédből értenek. Ha már nagyon jól ismer téged a férfi, pontosan tudja, mire milyen reakciót várhat tőled, és épp a csillagok is jól állnak, akkor működhetnek az utalások meg a hanglejtéssel való játék.
2020. okt. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztos felnőtt kategória?
2020. okt. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!