Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Internetes Sugar Daddy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes Sugar Daddy?

Figyelt kérdés

Van arra lehetőség hogy Sugar Daddyt találjak interneten úgy hogy az netes kapcsolat maradjon? (ne akarjon találkozni stb)

Úgy hogy csak videóchatelnénk meg ilyenek


Volt már valakinek ilyeb kapcsolata? Az átlagos lányoknak is van esélyük a Sugar Daddyknél?


18L



2020. okt. 8. 18:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%
Kurválkodnál de még kimozdulni se vacy hajlandó? :D
2020. okt. 9. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
29%
Fejezd be az élősködést a férfiakon. Amit tervezel azt csalásnak hívják. Az ilyen parazitákat fel kell jelenteni.
2020. okt. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Onlyfans?
2020. okt. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
# te is egy prűd pics@ lehetsz!
2020. dec. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Nincs sajnos. Nagyon kevés már a jó pasi, aki gazdag meg főleg. Igazából én nem feltétlenül a pénz miatt szeretnék sugardaddyt, hanem mert egyedülálló vagyok és tudod a kellemeset a hasznossal alapon elkezdtem keresgélni a neten, hát siralmas a felhozatal, a kedvem is elment az egésztől.
2020. dec. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!