Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám azt hitte magyar!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám azt hitte magyar! Most kiderült hogy nem az! Lehet hogy mostmár nem így vélekedik róla? Eddig nagyon kedvelte!

Figyelt kérdés

Dicsérte is nekem hogy szép tiszta, jó illata van ha bejön hozzánk.És örül hogy ilyen barátom van.

Én tudtam hogy nem tiszta magyar.Nem mondtam el.

Most ha majd megkérdezi hogy tudtam-e róla mit mondjak??


2010. aug. 8. 00:31
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
És valójában mi? Szígánj?
2010. aug. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen negyed roma
2010. aug. 8. 00:40
 3/10 anonim ***** válasza:
A "roma" szó cigány nyelven azt jelenti, hogy ember. HÁt azért legyen teljesen ember már...
2010. aug. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mármint ezzel arra gondoltam, hogy a "cigány" szó nem sértő, hanem egy népcsoport magyar nyelvű neve.
2010. aug. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%

pfff cigányokkal hemperegsz és magyar vagy :S

SZÉGYEN!!!

2010. aug. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

A sok rasszista a szégyen. A szüleidnek meg mondd meg hogy tudtad, és hogy neked az ember számít nem a rassz.

Egyébként attól még hogy roma, magyar is... aki nem roma az fehér. Ennyi.

2010. aug. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

*pfff cigányokkal hemperegsz és magyar vagy :S

SZÉGYEN!!!

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:50


Miért kell elítélni valakit azért amiért van benne romavér?!

Szerinted ő nincs olyan okos tiszta illedelmes normális mint te vagy más magyar ember?


Annyira nem gondoltok bele, hogyha valaki cigány az sem aljasabb mint más magyar!Vannak olyan normális magyar férfiak akik roma nőkkel vannak.

És van olyan roma srác aki nem szereti a cigány lányokat!És magyarral szeretne lenni!Csak nehéz mert ilyen emberek vannak!

2010. aug. 8. 01:00
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Ne kezdj cigánnyal. Lehet, hogy a srác normálisnak tűnik de a családja tuti nem az.
2010. aug. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ahol már egy cigány van, ott több is lesz. Elhiszem, hogy ő tiszta,rendes, dolgozik, lehet, sokkal jobb, mint egy fehér ember, de érdemes vigyázni. Szüleid előtt meg bizonyítania kell...és a familiájának is, hogy lássák, jó ember. Sok sikert, és óvatosan!

19L

2010. aug. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

CIGÁNY??!!

UNDORÍTÓ

2010. aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!