Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk melyiket választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy van 2 lány, tök jó barátnők.Az egyikkel járni akartok, de választanotok kell a kettő közül.Az egyik extra divatos ruhákat hord, de kicsit butácska.A másik nem hord annyira divatos ruhákat, de azért igényesen van felöltözve, okos.Mind a kettőnek átlagos kinézete van.Melyiket választanátok?
2010. aug. 7. 21:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nos engem hagyott már el pasi üres fejű,divatmajom buta plazacica öltözetű csajért, aki mellesleg nem volt jó csaj ! Annyija volt a csajnak ami éppen rajta volt , semmi más ! Nem hanytam el magam soha, nem vagyok se csúnya, buta végképp nem, csinosan öltözöm mindig, de nem érdekelnek a márkás ruhák, mert szerintem attól lehet egy ruha szép és csini, hogy nem márkás !

Mellesleg nálam előrébb volt a lakás , kocsi, aztán majd jöhet a ruha ....

Szóval vannak ilyen pasik !!!! sokáig nem tudtam elfelejteni azt az egy mondatát, amit szakításkor mondott :" Menj és vegyél magadnak márkás csinos ruhákat és sminkeld magad jobban "! Ekkor döbbentem rá igazán, hogy neki a csomagolás /mégpedig a ruha ára számít a legtöbbet, nem egyszer megjegyezte, hogy XY -on tudom én mennyit ér most a ruha ? /nem is az, hogy csinos e alapból a lány az a lényeg a többi nem ...nem is bánkódtam utána egy percet sem !

2010. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nemtudom! Nekem mindenféle ruha bejön egy csajon ha jól áll neki, és nem fogom tőle elvárni hogy egyenleteken törje a fejét amikor velem van.
2010. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Előttem szóló!


Nem az egyenletekről van szó. És nem is arról, hogy csinos ruhát elvenni tőle. Nem olyan márkás ruha is lehet csinos. Egyenletek meg egy más téma. Az nem intelligencia. Az nér tanulás/tudás. És mint tudni, lehet az ember intelligens, tanulás nélkül is, mivel az intelligencia egy emberrel született tulajdonság, ami még kis mértékben változik, de általában marad... Kevered itt a dolgokat...

2010. aug. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Az okost választanám 17/F
2010. aug. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Először inkább keresnék egy okost, akinek divatos ruhái vannak.

Meg persze legyen gyönyörű és milliárdos szülei is legyenek.


Utána meg otthon kiverném magamnak.

2010. aug. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

22:16 Félreértetted. Van olyan csaj akin nagyon jól állnak a márkás ruhák, és rohadt jól néz ki bennük, illenek hozzá azok a ruhák. Akkor miért ne legyen olyanba? Olyan csaj is van, akinek a nem olyan márkás rohák állnak nagyon nagyon jól. Van olyan ismerősöm aki pl saját magának tervezi. A lényeg, hogy ne legyen igénytelen, és olyat hordjon ami jól áll neki. Az intelligenciával eg úgy vagyok, hogy legyen kedves, ne böfögjön a nyakamba, legyen fogalma a legtöbb dologról ami körülvesz. Ha a plázapi-csáknál egy kicsit magasabb intelligenciaszinttel rendelkezik, az már nekem tökéletes, még ha okosnak nem is mondható.


Tetszik vágni?

2010. aug. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!