Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire nincs kommunik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nincs kommunikáció a kapcsolatokban?

Figyelt kérdés

Nem vitát akarok kirobbantani.


Csak nem értem,hogy rengeteg olyan kérdés van amire nem lehet válaszolni csak annyit,hogy nem tudom beszéljétek meg.

Mondjuk,hogy " Ezt miért mondta a párom?" És erre érkeznek a válaszok,hogy kérdezd meg tőle.Vagy,hogy "Megsértett 2 hónapja megbocsájtsak neki?" Miért nem beszéltétek meg amikor megsértett?


Az ilyen kérdések csak azért születnek mert igazából csak panaszkodni akarnak az emberek?Vagy tényleg vannak olyanok akiknek előbb jut eszébe ide kiírni minthogy leüljön és megbeszélje a párjával?


Most nem az olyan kérdésekre értem ahol tényleg külső szemlélők véleményére kíváncsiak vagy bármi amire lehet kifejthető választ mondani.


Szerintem egy jó kapcsolatban bizonyos keretek között mindent meglehet beszélni.

(Nyilván a megcsalás és ilyen volumenű dolgokat nem feltétlen)


Ti mit gondoltok?


2020. okt. 2. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy manapság 1. már luxus a normális kommunikáció egy kapcsolatban, pedig az mindennek az alapja. (Az őszinte és nyílt kommunikáció bármikor.)

Nem tudom, hogy hogy lehet valaki úgy egy kapcsolatban, hogy nem képes beszélgetni a másikkal. Vagy ha látja, hogy a másik nem partner erre, akkor minek van vele?


2. Vagy ennyire fejletlenek az emberek kommunikáció téren, hogy még arra is képtelenek, hogy egy egyszerű kérdést intézzenek a párjuk felé.

2020. okt. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert pl visszatetszö is tud lenni az ertetlenkedes kapcsolatban
2020. okt. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem egy komoly kapcsolatban nincs semmi baj azzal ha valaki megkérdezi a párját,hogy értette azt amit mondott.


De nem csak az ilyen esetekre vonatkozott a kérdés.

2020. okt. 2. 15:08
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
#1: szerintem az általad felsorolt opciók közül a 2. számú pont a válasz a kérdésre.
2020. okt. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Rengetegen nagyon rosszul kommunikálnak. Félnek kérdezni, ha nem értik, nehogy hülyének legyenek nézve. Nem képesek személyeskedés, vagy más módon sértő hangnem nélkül előadni az ellenkező álláspontjukat. Nem képesek értő olvasásra, vagy úgy egyáltalán az értelmezésre, akár szóban.

Néha bennem is felmerül a kérdés, hogy valóban ennyire rossz a legtöbb kapcsolatban a kommunikáció (meg azzal együtt a kapcsolat is, hiszen anélkül mégis hogyan)? De valószínűleg nem, csak az idióták kérdeznek ilyeneket, és általában többször is, amitől torzul a kép.

2020. okt. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!