Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkozzak vele vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele vagy sem?

Figyelt kérdés

van egy srác,akinek szinte állandóan ugrottam az első szóra pedig már többször megalázott(tudom hülye voltam). 1,5 keresztöl kisebb nagyobb megszakításokkal összejártunk,én örültem volna ha több is lesz,de neki csak sex kellett. Az utolsó találkozásunkkor én osztottam le őt,és közöltem vele h hagyjon békén.

Most újra felbukkant az életemben majdnem egy év után,addig nem is beszéltünk. elkezdtünk msn-n dumálni,már már flörtölni :) ott tartunk h neki sincs senkije meg nekem se,de jó lenne vki ezért ajánlgatjuk egymásnak magunkat :D találkozást is szóba hozta már. Én nem is tudom h benne lennék e,iszonyú jó vele a sex,de nem akarom h megint ugy lealázzon... :S

Viszont tényleg jól jönne már egy pasi,aki kielégít mert nekem már egy éve nem volt senkivel sexuális kapcsolatom. Tulajdonképpen vele voltam utoljára.

Nem tudom mit csináljak,találkoznék vele(a sex miatt,kapcsolatban már rég nem reménykedek),de nem akarom h ilyen ribinek nézzen,meg azt higgyje h velem bármit megtehet.

Aki volt már hasonló szituban,ő mit csinált? Én mit tegyek? Mi lenne a jó?


2010. aug. 7. 17:13
 1/8 A kérdező kommentje:
jah,és 20 éves lány vagyok
2010. aug. 7. 17:13
 2/8 A kérdező kommentje:

*1,5 éven keresztül

javítva,bocsi,csak szara billentyüzetem

2010. aug. 7. 17:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a szarba!Talizz velem! 19/F
2010. aug. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hogy találkozz-e vele, azt neked kell tudnod. Vázolom, hogy mi fog történni, és utána döntsd el:

Találkoztok --> szexeltek --> ő csak akkor fog hívni, ha szex hiánya van --> ha neked megfelel egy szexkapcsolat, akkor csináld, de tuti könnyűvérűnek (ribinek) fog tartani...

2010. aug. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
amúgy 25/F voltam
2010. aug. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Gondolom h így végződne,és épp ezért nem tudom h bele menjek e. Ribancnak a 1,5 év alatt amig így összejártunk többször is nevezett. Ilyenkor 1-2 hónapig nem keresett,volt h csak 2 hétig aztán újra felvette velem a kapcsolatot. Akkor még hülye voltam és reménykedtem h lesz ebből vmi,és most mást is akar.

Most már nem reménykedek. A sex nagyon hiányzik,mert jó volt vele nagyon is!,csak nem gáz ez így?

Vhol úgy érzem, h ezzel csak mégjobban megalázom elötte magam. Vhol meg úgy gondolom h most én írányítok,csak az van amit én szeretnék,és ha ribancnak is néz,akkor mi van? Egypárszor már elmondta...

2010. aug. 7. 17:29
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem igen
2010. aug. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem annak az érdekében, hogy ne nézzen rib@anncnak, ne add oda magadat könnyen, mert különben tényleg csak kihasználna. vagy kérdezd meg tőle, hogy miért akar újra találkozni veled.-haa aztmondja, hogy csak látni szeretett volna téged.-akkor nemhiszem, hogy azt akarná. de vigyáznod kell, arra, hogy ne használhasson ki.olvass sorok között, éés ne dd oda magad olyan férfinak, aki csak sexet akart.nemismerlek, dee szerintem többet érdemelsz.(:

szerintem nyugodtan elmehetsz a találkára. nem vesztessz vele semmit. max kiderül, hogy mmilyen, éscsak egy egyéjszakás kalandot akar-e.(:

2010. aug. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!