Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 4 év az sok? Úgy értem hg 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év az sok? Úgy értem hg 15 éves lány és 19 éves srác?

Figyelt kérdés
ez így tök furi, mer igy most még soknak tünik, de monnyuk ugy hg 18 éves lány és 22 éves srác meg már egyáltalán nem.... most énvagyok csak ennyire hüye? x'D
2010. aug. 7. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
mégsok :D de ahogy írtad 18éves lányka és 22éfiucska az már nem
2010. aug. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem sok.
2010. aug. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elmegy.
2010. aug. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem sem sok :))


egy 16éves csajszi :) aki egy majdnem 20éves pasit komál :)

2010. aug. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok, nekem 16 évesen lett először barátom, aki akkor már bőven elmúlt 19... 3 és fél év van köztünk. Azóta együtt vagyunk, én most vok 20, ő 23. A szüleim se tartották soknak a korát. :P
2010. aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben voltam 15 és 20 volt nálunk a helyzet...engem nagyon zavart,de aztán megbékéltem vele,és háát beleszerettem,most 5 éve vagyunk együtt :)

Ha hosszútávú lesz a dolog,az egyetlen probléma az lehet vele,hogy még nem élted ki magad....de ha szeretitek egymást nem lehet gond :)

2010. aug. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez után:

"most énvagyok csak ennyire hüye? x'D"

Erre: "monnyuk"

Nem válaszolok inkább.


Kérdésre viszont: Nem gáz szerintem, ha elég érett vagy.

Később meg úgyis "kevesebb" lesz, mert ebben a korban egy év alatt nagyon sokat fejlődik az ember.

18L

2010. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na jól kijöttök egymással, akkor nem sok.
2010. aug. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!