Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg nagyon csúnya vagyok? :D

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2010. aug. 7. 14:59
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

Ez ,ilyen ócska duma, hogy azért nem akarsz fogyni, mert lógni fog a bőröd. Ennyi idősen ez nem jelent problémát. Lehet hogy eltart egy darabig, de össze fog húzódni a bőröd ha lefogysz. Az ilyesmi akkor szokott gondot okozni amikor valaki 40+ évesen lead 30+ kilót.

És gondolj arra, hogy idősebben csak nehezebb lesz lefogyni.

Amúgy nem vagy ronda, csak kevés az önbizalmad, ami elég rossz pont a nőknél. Próbálkozni kell és nem szabad feladni az első pár kudarcélmény után.

2010. aug. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
és mivel növelhetném az önbizalmam? :/
2010. aug. 7. 18:02
 33/44 anonim ***** válasza:
nem vagy az
2010. aug. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

hát próbáld elfogadni magad, nem mondom azt hogy hidd magad szépnek, mert az a visszájára is fordulhat. Csak nézd magad a tükörbe és békélj meg magaddal,lásd meg magadban a szépet. EZ bizonyos önbizalmat tud adni.


Előttem valaki jól mondta hogy a csajoknál nem számit annyira a külső,inkább a belső a lényeg.

Fiatal vagy még,előtted az élet,ráérsz még csajozni. És a lényeg,ne görcsölj rajta. Sok sikert!

2010. aug. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
lol én ismerlek:DD
2010. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 edward nygma válasza:
39%

Egészen őszintén eszméletlen semmitmondó a fejed, rohadt dagadt és ahogy látom még vörhenyes is vagy ergo nincs lelked.

prognózis: szüzen halsz meg.

2010. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

szerintem nem vagy ronda, semmi baj veled :)

14/L

2010. aug. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

21:07 sztem én is ismerlek :D:D

21:58ason jót nevettem :D utolsónak meg thx :D

2010. aug. 8. 00:50
 39/44 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek...Nem hazudok:)

Genetikai hulladékroncs vagy:D

Törődj bele,nem fogsz magadnak találni senkit.

Akárhogyanis próbálod majd mindig csak csalódni fogsz.És ezt annak köszönheted h degenerált fejed van:D

Most komolyan:fogyhatnál,ez tény.de a fejed rendben van:)

15/F

2010. aug. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:

És ezt annak köszönheted h degenerált fejed van:D

Most komolyan:fogyhatnál,ez tény.de a fejed rendben van:)


hogy is van ez? :D hány óráig gondolkodtál ezen a válaszon? :)

2010. aug. 8. 20:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!