Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírok felejteni! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírok felejteni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Másfél éve szeretem ezt a fiút. Sajnos nem jöttünk össze és most lett neki barátnője szóval oda minden remény.Ő nem tudja hogy szeretem...értelmetlen lenne bevallani hisz ott van neki az a másik lány, és bármennyire fáj biztos azt szereti csókolja öleli.. Ha akarnék lehetne barátom mert sokan próbálkoznak de nekem nem kell egyik sem csak Ő. Senkivel nem tudnám olyan jól érezni magam mint Vele. Aztán rájöttem, hogy a legjobb lesz számomra hogyha tényleg elfelejtem. Ismerkedtem másokkal is de abszolút nem érdekelnek hiába erőltettem meg magam.Egyszerűen nem bírok tőle jobbat találni.

Nagyon jó lenne ha jönne valaki és meghódítana. De MIKOR már?Amikor nem várom?! Könyörgöm, másfél éve egyedül vagyok.

Most komolyan mit tegyek? Én ezt már nem bírom így tovább...legalább látnám Őt vagy beszélnénk...de semmi.Nincs olyan nap hogy ne gondolnék rá...

Azoknak pedig akiknek viszonzott a szerelmük, üzenem hogy nem is tudják , hogy milyen szerencsések.

20L


2010. aug. 6. 18:01
 1/3 Tomazolika ***** válasza:
Hali! van egy történetem ami elég tanulságos és segíthet neked ! elég személyes ( nem akarom a fél világnak elmondani)úgyhogy ha érdekel írj és találuk valami elérhetősége (msn emai valami) üdv 20/F
2010. aug. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát én dettó így vagyok mint te. minden nap eszembe jut egy lány, sajnos reménytelen eset. elég szar, főleg így nyáron. igazából nem tudsz mit csinálni, amíg nem lesz valaki addig csak rá fogsz gondolni. több mint egy éve így vagyok :(

de azért várom már a sulit, lesznek új arcok és talán lesz valami szimpatikus kiscsaj :)

2010. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jesszus ezt visszaolvasva 7 év után elég furcsa :)


Rá fél évre lett egy barátom, akit ezerszer jobban szeretek. Még naiv voltam es tapasztalatlan, mikor kiirtam a kerdest, nem voltam tisztaban a szerelem fogalmával, amig nem talalkoztam a mostani párommal.

2017. okt. 26. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!