Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen becenevet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen becenevet adjak neki?

Figyelt kérdés
Van egy partnerem, de nem tudom, hogy becézzem, mert őt is úgy hívják mint a keresztapámat. Úgy meg h Kicsim, Picim, Drágám, aranyom nem akarom hívni, mert az szerintem megalázó egy fiúnak ha a barátnője ilyen béna elnevezésekkel traktálja. Bár, lehet van olyan hasonló jellegű ami nem ennyire elcsépelt. Valami különlegeset akarok, mert amit eddig kitaláltam nem tetszett neki. Néha még össze is vesztünk, de inkább ezen mint valami komoly dolgon. ha van valami jó ötletetek akkor szeretettel várom.....
2010. aug. 6. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, hogy becézd, legyen mondjuk... Bece. :D
2010. aug. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h tetszene neki, de elsütöm XDD Köszi
2010. aug. 6. 18:52
 3/6 anonim ***** válasza:
szentem az édesem meg ilyenek azok jók:P.vagyy kis faszagányom:PXD
2010. aug. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
faszagány? ez jó! ez nagyon jó.....írjatok még ilyen vicces beceneveket... Lesz mivel kiakasztanom szegényt. De legalább utána megvigasztalhatom ;)
2010. aug. 6. 19:54
 5/6 anonim ***** válasza:
a drágám mióta megalázó?:) meg nehogy már ezen szoktatok összeveszni?:D:D bocsi, de kicsit lol..tök mindegy h h nevezed
2010. aug. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát, ha én fiú lennék nem szeretném ha így hívna a párom az fix...
2010. aug. 7. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!