Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire féltékeny mikor tudom hogy fölösleges?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik énis neki,van esély rá hogy összejövünk de legjobb barátnőmmel is járt a srác.Barátnőm szakított.De nagyon jóba maradtak mintha olyan régóta lennének barátok mint én barátnőmmel.És nincs ok féltékenységre hisz nincs köztük semmi vagyis barátság de mégis jól elvannak meg elhülyéskednek nagyon jól elbeszélgetnek.Igaz hogy nem ismerjük annyira egymást a sráccal mint barátnőm és a srác.És mégis rosszul esik hogy ilyen jól elvannak.Már néha kínosan érzem magam mikor előttem hülyéskednek.Holott tudja barátnőm hogy szeretem...
2010. aug. 6. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Pedig pont semmi közöd hozzá, hogy mennyire vannak el - úgy látom ez neked is leesett.
2010. aug. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!