Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Viszket és ég de csak este...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszket és ég de csak este amikor lefekszem. Szerintetek gomba?

Figyelt kérdés
A folyásom sok és darabos elég sok van belőle és olyan mintha bepisiltem volna nincs szaga,de viszket kivül mit javasoltok?már használtam valami kúpot de az sem segített pedig doki írta fel!
2010. aug. 6. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Tuti gomba.

Nekem is volt ilyen, reggel meg este jött elő a viszketés.

Canesten krémet vegyél. Lehet recept nélkül kapni a gyógyszertárban, pár 100Ft.

2010. aug. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nielindi ***** válasza:
ha a doki által felirt hüvelykup sem használt, menj vissza. antibiotikum kell... ilyen esetben a canesten szarnak egy pofon kb.
2010. aug. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is menyj vissza a dokidhoz. A canesten nem használ semmit.
2010. aug. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha gomba akkor nem ér semmit az antibiotikum, ami ugye a bakteriális fertőzést kezeli. Ha bakteriális fertőzés akkor pedig valóban nem sokat ér a Canesten ami ugye antimiotikum (gombaölő).
2010. aug. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!