Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most hogyan tovább? (bőv. Lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogyan tovább? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Rendezvényt rendeztek szűlővárosomban, ami 10napig tart. Persze amit biztonságiőrök őriznek, és vigyázznak, hogy ne legyen semmi baj. Apukám és a két báttyám is biztonságiőr ott. Ezért szoktunk oda menni minden este. Hol a barátnőimmel hol anyáékkal. De, van ott egy biztonságiőr, aki...aki...aki. Wow. Hogy fogalmazzak?:) Szóval sokszor ősszefutott már a tekintettünk, és már 2* rámmosolygot. De még nem beszélgettünk. Fogalmam sincs hogy van-e barátnője. Szeretnék vele beszélgetni. De nagyon-nagyon félek kezdeményezni. Azt szeretném, hogyha ő szolítana le. Hogyan érhetném el ezt? Én nem merek hozzá szólni. :/ Válaszod előre is köszönöm.
2010. aug. 6. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Villants neki
2010. aug. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz kihagyom.
2010. aug. 6. 00:11
 3/6 anonim ***** válasza:

korod? ő kora?


Szerintem ha ilyesmit írsz, akkor nem lehetsz annyi éves, mint egy biztonsági őr.

2010. aug. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak egy tipp előre is bocsi, tudom nem igazán a kérdéshez tartozik de mi a város neve?


Ja és amúgy szerintem az sokkal könnyebb lenne, ha te kezdenél vele el beszélgetni, ha van barátnője nem hiszem, hogy különösebben érdekelnék más lányok, esetleg barátilag..

2010. aug. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én 17 ő pedig fogalmam sincs
2010. aug. 6. 00:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát szemezz vele legközelebb. Ha észreveszed, hogy néz, te is nézd őt. Nézz a szemébe és mosolyogj vissza, sztem az egyértelmű. Mivel kollégája a tesódnak és apukádnak, esetleg tesódtól kérdezhetnél róla, vagy megkérhetnéd, hogy mutasson be neki. De ha ez nem megoldható, mert esetleg ebben nem segítene tesód akkor menj oda hozzá te és szólítsd meg. Persze vmi ürüggyel. Mondjuk várd ki mikor épp se apukád, se tesód nincs látótávolságon belül és menj oda hozzá. Mosolyogj rá, kedvesen mond hogy szia és kérdezd meg tőle nem-e látta tesódat mert őt keresed de nem találod sehol. Aztán jó esetben vagy segít keresni és közben már átveszi a kezdeményezést és beszélget veled. Vagy ha azt mondja h nem látta sehol akkor mondhatod h, ha nem zavarod őt, akkor megvárnád itt és közben beszélgethettek legalább egy kicsit.

Remélem tudtam segíteni:)

18/L

2010. aug. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!