Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak egy mánia? Vagy mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak egy mánia? Vagy mi?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon szerettem a Csacsak angyalt,a Bűbájos boszorkákát és minden amibe Natalia Oreiro volt+Facundo Arana.Gyűjtöttem is róluk mindent:képet,posztert,cikket stb...ma már ha meglátom őket egy újságba elolvasom és ennyi...nem érdekel különösebben.Persze Natalia Orero+Facundo Arana mindig is a kedvenceim közé fognak tartozni,de már nem vagyok annyira"megszállott"xD

Most inkább a "Twilight őrület" korszakomban vagyok...és minden gyűjtök róluk...ez is elmúlik egy idő után majd?

Felnőtt koromba nem fogok ilyen lenni?


2010. aug. 5. 20:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Amúgy zavarna, ha nem "múlna el"?
2010. aug. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Hát nem is tom...

Azért ne legyek majd később ilyen "fanatikus".

De az nem zavarna,ha akk is szeretnék vmi jó filmet v színészt stb...

2010. aug. 5. 21:07
 13/18 anonim ***** válasza:

Valószínű, 25 évesen nem fogsz Twilight-mániás lenni, addig meg szerintem ne zavarjon. Ha neked ez jólesik? Meg szerintem a későbbiekben sem gáz, ha valaki valami témára rá van kattanva, és azzal kapcsolatban gyújti a dolgokat. Vagy te annak találod? Vagy miért zavar ez?

F/27

2010. aug. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
15 évesen még nem gáz ez a mánia,szinte az össze hasonló korú lány ezt csinálja.Én is ilyen voltam anno,különféle színészekbe,zenészekbe voltam belezúgva és gyűjtöttem mindenfélét róluk:)Ma már 18 éves fejjel viszont már kinőttem bele.Valószínű pár év múlva te sem fogsz ilyenekkel foglalkozni.Van egy ismerősöm aki lassan 19 éves lesz és ő teljesen bele van zúgva Twilightba,na meg Edwardba.Ne ebben a korban már kicsit gáz szerintem,főleg,hogy teljesen beleéli magát a történetbe,főleg Bella szerepébe.A kis részletek meg beépíti a mindennapjaiba,pl.úgy hordja a hajat,mint a fimben a csaj....
2010. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én 12-13 évesen voltam ilyen. (Akkoriban én is a Csacska Angyalt imádtam xd )Mára kinőttem ezt az "imádatot" vagy hogy mondjam. Már nem tudok ennyire rákattani egy témára. Igaz, nem is baj, mivel így visszagondolva elég gáz. Na mindegy. Amúgy szeretem az Alkonyatot én is, de nem vagyok fan.:)

15L

2010. aug. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.:)

Amúgy engem nem zavar még most...xD

Csak érdekelt,h ezt kinövöm-e.

2010. aug. 6. 10:52
 17/18 anonim ***** válasza:

Akkor lehet én ellenpélda vagyok!:D 14-15 éves koromig én is rajongtam, de nem ilyen megszállottan, annyira soha semmiért csak szerettem "rajongásom tárgyával" foglalkozni, olvasgatni róla, de soha nem gyűjtöttem semmit.(pl:Thaliát nagyon szerettem, meg a Five együttest).Aztán így "kinőttem belőle, most meg 22 évesen Johnny Depp "függő" vagyok.:D

De úgy vagyok vele, hogy kit érdekel?!Csak a filmjeit nézegetem, olvasok pár cikket, ennyi.Valószínű ilyen szinten te is fogsz "rajongani" valakiért/valamiért, de nem úgy mint tinikorba.(nem gyűjtesz róla/róluk semmit).

Na kicsit hosszú lett, bocsi:D

2010. aug. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
szerintem nem fogod kinőni, úgyértem nyilván később nem twilight-rajongó leszel, meg nem gyűjtesz posztereket 25 évesen, de sztem mindig találni fogsz valamit ami a kedvenced lesz, én így vagyok legalábbis.
2010. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!