Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég hülye kérdés lesz, de ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég hülye kérdés lesz, de ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki belém van esve és ezt szokta írni: mmuuaahh. Én már gondoltam mindenre, hogy ez mit jelenthet.. Azért nem tőle kérdezem meg, mert nem akarom, hogy hülyének nézzen.

Köszi!


2010. aug. 5. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Zulu nyelven ez annyit jelent, hogy... Szerintem semmi lényegeset.
2010. aug. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
cuppanós puszi!
2010. aug. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Mondjuk röhögés vagy haha helyett szoktak olyat írni, hogy muhaha...de ez valahogy nem az, szerintem sem lényeges, csak megszokásból írja gondolom...Meg esetleg szerinte vicces ez.
2010. aug. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
másodiknak igaza van, cuppanos puszi is lehet, de csak a hülye libák írják ezt, azt hittem...
2010. aug. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2010. aug. 5. 12:27
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem ezt szokták mondani a zombik a horrorfilmekben? Én a helyedben vigyáznék a sráccal :S
2010. aug. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát az uccsón szakadtam:D

Amúgy azt jelnetni,hogy rotációs kapa,vagy gumicsizma nemtudom.Bocs nem tudok normális választ adni.

2010. aug. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én majdnem teljesen biztos vagyok benne h puszit jelent. :D mivel én egy svájcival jóban vagyok, és ő szokta ezt írni nekem.. és én megkérdeztem tőle h mit jelent és ő mondta h feléjük ez puszit jelent. :D de ezek szerint erre felé is terjed.. de mondom ugyanúgy írja ő is.. ezért gondolom h puszit ért ez a fiú is alatta. :D remélem segítettem! 18L
2010. aug. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
szerintem ez vuki nyelv! Nézd meg a star warst hátha rájössz a titok nyittyára :D
2010. aug. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
71%

Nos. Ha tényleg beléd van esve, akkor lehet h MSN közben elégiti ki magát, miközben veled beszél, és mikor ezt irja, jelzi h mikor ment el.


Vagy vuki, ahogy elözöegben irták, de akkor kell neked yoda, vagy a HanszolóBré

2010. aug. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!