Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy csak szex-re hajt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy csak szex-re hajt? Még nem feküdtünk le. Hisz még csak 4napja járunk, de azért fura hogy csókközben elkezdi simogatni a hasam, meg meg is puszilta 2szer.

Figyelt kérdés

Ezt csak úgy fogom megtudni ha nem fogok vele lefeküdni egy ideig?De mennyi lehetne az az idő?

Amit csinált az viszont elég korai.18évesek vagyunk.


2010. aug. 5. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Hasra puszi mipért korai ha nem kezd el lejebb menni vagy matatni(xD de hülye vok) addig nincs gond sztem csak kimutatja mennyire szeret
2010. aug. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jaj ez egy kicsit megnyugtató volt.Lehet akkor én vagyok a hülye.
2010. aug. 5. 11:07
 3/10 nielindi ***** válasza:
56%

amig nem a puncidat akarja puszilgatni, nem dugni akar. vagy a hasadat akarja szted megszexelni????

18 évesen miért lenne korai, ha már többet is akarna?? amugy, ha strigulát akar, vár akármeddig. csak amig veled nem feküdt le, addig kezelget mást.

2010. aug. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Minden szerelmes pasi /de csaj is/ végső soron "szexre hajt". Ez normális. Kinek mennyi együtt

járás kell előtte, ez változó. Tőled is függ, hogy mit engedsz meg. A hasra puszi még nem jelenti azt, hogy már most többet akarna. Ez egy szerintem aranyos "gesztus".

2010. aug. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nem hinném, hogy a szexre hajt, ez egy aranyos gesztus, én barátom akkor is simogatja a hasam mikor filmezünk és ő tipikusan az a típus, akivel végignézzük a filmet és nem szakítjuk félbe egy menetért, szerintem megnyugodhatsz, egy aranyos sráccal jöttél össze [=
2010. aug. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sztem ez nem nyomulás h simogat :) ne aggódj ^^
2010. aug. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ti is aranyosak vagytok,köszönöm.

Ezek szerint csak én lihegtem túl, de annyi csalódásom volt már hogy paranoiás lettem.:)

2010. aug. 5. 11:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Ajj ne nyaljátok már a pasi seggét!Egyértelmű hogy a szexre hajt,csak nem mer egyből belecsapni a levesbe!Rá akar téged vezetni a lényegre.A csajnak kéne érzékeltetni a fiúval hogy na itt az idő arra a dologra nem fordítva!
2010. aug. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazából ha csak szexet akar és kell neki a strigula akkor is képes várni (akármennyit).Rám az a srác aki elvette a szüzességem 5 hónapot várt,miután megvoltam neki dobott.Szóval ennyit erről,vannak nagyon kitartó példányok is.Az,hogy csak szexet akar-e majd az első együttlét után fog kiderülni,ha utána is ugyanolyan kedves marad és bókol,tehát nem vessz 180 fokos fordulatot akkor biztos,hogy nem csak szexet akar.
2010. aug. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

csak szexet akar tőled.

szerintem egyértelmű.

és tapasztalt is, utánad is még sok kapcsija lesz.

2010. aug. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!