Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főleg férfiakhoz szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg férfiakhoz szól a kérdés? Ti hetente mennyi időt szántok a barátaitokra a legjobb barátodra? És mennyi az az idő ami a párotokkal kettesben töltötök?

Figyelt kérdés
Bevallom öszintén nagyon elbizonytalanodtam🙁páromnak rengeteg barátja van, akikkel nagyon sok időt tölt. A legjobb barátjával meg főleg. Bárhova megy vidékre , vagy rokonlátógatóba mindig őtnhívja elsőnek. Utána kérdez meg csak engem, és akkor mondja hogy xy baráttal már megbeszélte, de én is mehetek ha gondolom. Persze nem megyek. 2 hetente kapok egy délutánt amikor tényleg együtt vagyunk, de az se mindig jön össze, csak ha már kiharcolom hogy legyen oly kedves velem is kettesbe lenni kicsit. Nem akartam hogy vége legyen, de már kezdek elhidegülni, és a fejéhez vágtam hogy mindenkire több ideje van mint rám. Sok a munkája ezt tudom. De a szabadidejéből rám is áldozhatna. Mindig azt mondja ez majd változni fog. De fog ez valaha?
2020. aug. 14. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha az elején ennyire kevés a közös idő, szerintem nem fog változni.

Látható, hogy neked sokkal többre lenne igényed, mint neki, eléggé mások vagytok ebből a szempontból.

2020. aug. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 peca1000 ***** válasza:

Te azért vagy neki, hogy igazolja mások előtt, hogy nem homokos.


Bár, hogy mindíg a legjobb haverjával lóg...

2020. aug. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A legfőbb baj , hogy a barátai előtt nem is foglalkozik velem. pl a kezét nem foghatom meg, csókot nem adhatok neki max puszit. Mondván hogy ez magán élet nem tartozik másra. Csak így minden testi érintkezést lenulláz😒
2020. aug. 14. 22:41
 4/5 A kérdező kommentje:
Mikor feldobtam hogy ennek így nkncs értelme azt mondta hogy ez a könnyebbik út hogy inkább kilépek mintsem a problémákat probálnánk megoldani. De hiába mondom mi a baj, ideig óráig változtat másnap.meg megy minden tovább.
2020. aug. 14. 22:45
 5/5 anonim ***** válasza:
0/0.
2020. aug. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!