Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Nektek milyen lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Vékonyak,azok akiken van egy kis felesleg(de nem kövérek),magas vagy alacsony?
2010. aug. 4. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Először is:

Ha valaki nem csoont vékony, de formás, arányos testalkata van, akkor rajta nincs "felesleg". Felesleg a kövéreken van.


Másodszor pedig, számomra mindegy, hogy magas, alacsony kismellű, vagy szilikon stb. A psiknak a az összkép a lényeg. Persze vannak ideálok, a szőke barbitól a Megan foxig, de rengeteg szép lány van és szerencsére nem mind egyforma.


Remélem elég érthetően fogalmaztam ahhoz, hogy ne tegyétek fel ezt a kérdést még 100szor :D


Mozogj sokat, öltöztködj csinosan és legyél kedves a fiúkkal, akkor mindenki imádni fog :)

2010. aug. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Magassága mind1 mert én is 190cm vagyok. Persze azért ne legyen egy törpe. :) Mondjuk 150 cm felett már oké. És szeretem ha van rajta mit fogni, szóval ne legyen nagyon vékony.


18/F

2010. aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ott a pont.. ;) ,Amúgy nekem személy szerint a nálam kissebb ,nem csontsovány, közepesmellméretű csajok jönnek be..
2010. aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20:04es voltam,jah és én vagyok 177 ,és 15F
2010. aug. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Magas és legyen mit rajta fogni. Na persze ne legyen több mint 60 kg:P
2010. aug. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azokat szeretem, akiknek van mellük, fenekük, de nem kövérek. Csontsovány kilőve. És a középmagasakat (162-168) szeretem.
2010. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

20:03 vagyok.

Persze a magasság azért előny, mert 180 cm vagyok.

De a legfontosabb, Győri legyen :D

16/f

2010. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azok akik békénhagynak
2010. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!