Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sexy vok?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 4. 16:31
 121/148 anonim ***** válasza:
52%

x"DDDD- bass*a a a szemem xD

amúgy ezeken olyna jót tudok röhögni xD

hülye kis pötsfej beszólogat a huszonéveseknek, mikor még egy baba szintjén sincs. kíváncsi lennék élőbe ilyen nagy lenne e a pofád kisöcsi.... menj wowozni, ottis olyan balherék vannak (a legtöbb) mint te vagy, és még egy korosztály is

2010. aug. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/148 anonim ***** válasza:

22:08

Télleg sportlövő vagyok:D

BoCsOrKa

2010. aug. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/148 anonim ***** válasza:

Sziasztok emberek! Most keltem! Kezdődhet újra a kellemes nyári oltás :D


14:33

Egy éve lősz. Sportlövő tanonc vagy :) Majd 4-5 évvel a hátad mögött mondatod hogy te sportlövő vagy, de ez minden sportágban így van.

Egy volt kézis.

2010. aug. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/148 anonim válasza:
78%

A "szánalmas" része ennek az egész beszélgetésnek ott kezdődött, amikor az öregek leültek a gép elé, egy 9 éves fiúval vitatkozni, hogy ne akarjon még tetszeni...amikor a másoknak való tetszés szükséglete már 4 éves korban, ha nem előbb elkezdődik.

Mellesleg, én díjaznám a bátorságát...nem hiszem, hogy ebben a beszélgetésben túl sok olyan ember lenne, aki a hozzászólásához a nevét is merné adni...bizony, és neki még mentsége is van a szavaira...9 éves.

2010. aug. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/148 anonim válasza:

Hát... őszintén, nálam nem az húzta az idegeimet, hogy mit kérdezett, hanem hogy hogyan válaszolt. Arra pedig nem mentség az életkor, sőt!! Ha én így beszéltem volna 9 évesen, szerintem most inkább szagolnám alulról az ibolyát mint hogy ide írogassak...


Az pedig részben nem az ő hibája hogy ilyen (legalábbis szerintem), ugyanis egyre több hasonló korúnál veszem észre az ilyesfajta viselkedést. Én 9 évesen még tanulásra voltam szoktatva, nem katana-forgatásra és puska-használatra, hogy az idősebbekkel ilyen hangnemben való beszélgetésről már ne is beszéljek...


A nevem meg ki van írva, de ha a valódi lenne ott, az se mondana semmit egy névnél, a legtöbbhöz amúgy is egynél több ember tartozik.

2010. aug. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/148 A kérdező kommentje:
ucso kettö válaszolo ti jol irtok semmi baj sincs veletek
2010. aug. 6. 10:11
 127/148 anonim ***** válasza:

00:58


Baranyi Dániel vagyok Törökszentmiklósról.

2010. aug. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/148 anonim ***** válasza:
itta bbamaradt a beszélgetés vagy miafaxom? :D Ne álljunk már meg 100 kommentig!!!
2010. aug. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/148 A kérdező kommentje:
XD
2010. aug. 7. 16:19
 130/148 A kérdező kommentje:
irj 9 kommentet és kész a 100 xd
2010. aug. 7. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!