Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találtam egy oldalt a garanny....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam egy oldalt a garanny.com-ot lehet telefonon regisztrálni azt írja de nem lehet felhívni a számot valaki hogyan kell csinálni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:

sztem sms-t kell küldeni... van egy bizonyos szó amit meg kell nekik írni és megkapod a jelszót vagy a regisztrációs kódot vagy nemtudom milyen az oldal.


ezért kell elolvasni amit a regnél írnak, mert oda van írva az a szó amit küldeni kell.

2010. aug. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De miért akarsz fizetni a videókért?

Írd be a googleba hogy granny tube, és online ingyen nézegethetsz tubeokon videokat!

Nekem kell hogy megtanítsam?

:)

2010. aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na, sikerűlt?????
2010. aug. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!