Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom féltékeny a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom féltékeny a legjobb barátomra, aki fiú, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gyerekkori barátról van szó, akivel együtt nőttünk fel. El se tudnám képzelni, hogy összejöjjek vele. Tegnap este elég sokáig koktélozgattunk lazulásképpen. Persze ezt elmondtam a barátomnak, mert őszinte vagyok vele mindenben. Kiakadt, mert éjfél után pár perccel értem haza. Nem szereti, ha a legjobb barátommal vagyok. Hogy értessem meg vele, hogy nem vonzódom hozzá? Csak barátok vagyunk. Azt mondta bízik bennek, de ezek szerint nem. Mi baj történne este, ha a legjobb barátommal vagyok?
2020. aug. 4. 17:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
Menjetek hárman aztán kész. Mi baj történne? Az hogy hazudsz neki és simán hagyod hogy éjszaka megdugjon a srác akit gyerekkorod óta ismersz...
2020. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Bemutattad neki? Ne találkozzál kettesben vele, főleg ne este.
2020. aug. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jelenleg távkapcsolatban élünk.
2020. aug. 4. 17:17
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked lehet legjobb barátod, de ő nem ismeri, ráadásul távkapcsolatban vagytok amikor sokkal érzékenyebb téma ha a másik éjjel állít be egy férfitól. Szerintem úgy oldható meg, ha bemutatod neki és megismeri, illetve minél hamarabb ne legyetek távkapcsolatban. Bizalomhoz, megismeréshez idő kell, ha heti, havi szinten találkoztok nincs jó hatással a kapcsolatra.
2020. aug. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
#3: na ez kuka. Szerencsétlen több száz kilométerről nézi, hogy a barátoddal koktélozgatsz este 10 után. Magában már elkönyvelte, hogy félremész.
2020. aug. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
A barátod hamarosan a férjed lesz-a fejemet rá merem tenni.
2020. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
3# Hát igen... még magadnak se mered bevallani hogy összeakarsz feküdni a barátoddal...
2020. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg a barátod szimplán féltékeny, ami érthető is valamilyen szinten. Viszont a te igényed jogos a barátoddal való találkozáshoz, koktélozáshoz este 10 után is, a barátod féltékenysége pedig jogtalan.

Egy vicc amiket itt leírnak a válaszolók. Este 10 után ne? Meg kettesben ne? Vissza a középiskolába ahol anyu nem enged el este 10 után, meg nem mindegy kivel mész. Boldog felnőtt élet lehet az ilyen.

2020. aug. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Aggódó párod könnyeit meg a szobatársa "szárítja" fel:DDD
2020. aug. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szerintem vicc az egész... Nem értem miből gondoljátok, hogy le akarok feküdni a legjobb barátommal. Inkább a halált választanám! A pasim hajnali 2-kor jár haza, régi lány osztálytársával is beszélget, mégse vagyok féltékeny, mert bízom benne. Hagyjuk már ezt az egymás szabályozását. Gyerekes dolog
2020. aug. 5. 00:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!