Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most tetszem neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most tetszem neki vagy nem? Már agyamra megy ez a helyzet.

Figyelt kérdés
Egyszer majdnem elcsesztem,visszautasításnak vehetett pár dolgot...Írtam neki párszor,bunkó volt..Aztán írt nekem,aranyos volt..Aztán pár napig le se szart,ráírtam.Tökre elkenődtem,alig válaszolt,stb..Aztán elhívott talizni..Tök jó volt..Aztán megint le se szar..Nem keres,semmi...Most akkor mi van????17/L
2010. aug. 3. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Dobott
2010. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Játszik veled, neki mind1, hogy össze töri a szíved vagy sem, csak az érdekli, hogy neki legyen jó, más nem. Ha szexeltek is akkor már nyilvánvaló miért áll szóba veled, ha meg nem akkor is:D. A legjobb amit tehetsz azaz hogy otthagyod, keresel egy rendes srácot. van egy ilyen osztálytársam mint akit te leírtál, hidd el, nem akarsz ilyennel járni. Ha pedig nem hiszel a nyilvánvalóba akkor megérdemled amit kapsz...

18/f

2010. aug. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szórakozik veled, az van. Szomorú, de ez az igazság. Ne pazarold rá az idődet!!!! 30N
2010. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én megértem a helyzeted. Én ugyanebben a helyzetben vagyok. Van hogy napokig le sem szar, aztán megint jelentkezik. Egy - két randi aztán megint eltunik napokra. Szerintem próbáld meg elfelejteni. Keress egy normálisat - nekem is ezt tanácsolják. Az ilyen pasinak nem vagy fontos. 19/L
2010. aug. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!