Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz meg? Mit akarhat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz meg? Mit akarhat? Hiszen nős.

Figyelt kérdés
Van egy pasi idősebb nálam régóta ismerjük egymást szimpatikusak vagyunk egymásnak.De ő nős!A lényeg hogy mikor kettesben vagyunk máshogy viselkedik felszabadultabb boldogabb olyan mint egy gyerek.De voltak olyan helyzetek mikor a neje is ott volt ugyan úgy néz és mosolyog rám.De nem beszélgetünk csak alap dolgokat hogy vagytok meg ilyenek.Mióta tudja hogy én 17évesen leakartam feküdni vele azóta meg jobban rám figyel sőt jobban megnéz.
2010. aug. 3. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert kiderült,hogy leakartál vele feküdni. Ne reménykedj...én is megnézném azt,aki leakart volna velem feküdni.
2010. aug. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mit tudok tenni?
2010. aug. 3. 18:27
 3/6 A kérdező kommentje:

Vagyis mit tudnék tenni hogy ne mérgesen.

A keresztfia a legjobb fiú barátom és tőle tudta meg.

Azóta mindig kérdezget rólam

2010. aug. 3. 18:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Szeintem elég ritka az a férfi akinek nem fut át a fején a megcsalás gondolata ha egy nő felkínálkozik... A többi már csak a morális érzékén múlik, ill. hogy szerelmes-e.
2010. aug. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Juno, bogaram, Juno.
2010. aug. 4. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Az utolsónak meg üzenem ne játszadozzon!

2010. aug. 4. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!