Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez a lányoknál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a lányoknál? (15/fiú)

Figyelt kérdés

Nem értem..

Az a helyzet, hogy van egy lány, jó ideje ismerem nagyon jó barátom is meg minden, és amikor így vagyunk korabeliek meg páran, ölelkezés meg puszik meg ilyesmik vannak, de szinte mindig ő felém, és amikor nagyobbak jönnek, akkor meg mintha ott se lennék...Ez kihasználás vagy? Vagy csak én vagyok gyökér:S


2010. aug. 3. 01:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne kussolj el mintha ott se lennél!!!
2010. aug. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább pasizz.
2010. aug. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet előttük szégyellős. De ha vagytok annyira jóban, kérdezz rá!
2010. aug. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kihasznál?? Jó barátok lehettek. Rom szerelmes vagy belé, és szívedre veszed. Amúgy ha állna melletted egy csaj akkor nem érdekelne ha nem vonzódnál hozzá és simán bámulnád a csajokat mikor elmennek. A barátság nem ugyanaz mint a szexuális vonzalom. Gondolj bele, ha lenne egy csaj aki összehaverkodik vele és kivan ha más csajokkal szóbaállsz..

Ha szóvátenné akkor azt mondanám hogy NEM JÁRUNK. Ezzel minden elmondtam.

2010. aug. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!