Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők? Ért már titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők? Ért már titeket szexuális zaklatás munkahelyen? Vagy esetleg betalált titeket már sugardaddy?

Figyelt kérdés
2020. júl. 18. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt néhány próbálkozás, de én nem az a fajta nő vagyok, akit lehet zaklatni, erre általában hamar rájönnek.😃 Sugardaddys esetem nem volt, nem kerültem olyan helyzetbe, nem is akartam, hogy ilyen ajánlatokat kapjak. Az okos férfiak szerintem tudják, hogy kinél érdemes próbálkozni.

Tágabb családon belül ért már szexuális zaklatás, még kiskamasz koromban.

2020. júl. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Volt az egyik kollégám szerelmet vallott nekem és azt mondta hogy elhagyná értem a családját borzasztó kellemetlen vele dolgozni.Én mondtam neki hogy én szeretem a férjem és soha semmi nem lesz köztünk ez 3 éve volt azóta is mondja néha hogy szeret.A férjemnek meg se merem mondani.
2020. júl. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Volt egy nagypapám lehetne fazon rá csapott a seggemre meg becézgetett nyomult.
2020. júl. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, volt már rá példa-de nagyon keményen léptem rá..
2020. júl. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan, aki azzal az anyagi biztonsággal akart elkápráztatni, amit nyújtott volna nekem, ha...Egy ideig tetszettek az étterem meghívások, de aztán rájöttem, hogy ehhez az életmódhoz én már öreg vagyok, nem lehet engem megvásárolni, lekötelezni. De fiatalabb koromban is mindig a szívem után mentem, nem az eszem után.
2020. júl. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Közel húsz évvel idősebb pasi nyomult aki főnököm volt... kettesben mindig célozgatott,mások előtt soha,azt hitte okosan csinálja. Ajánlott fizetés emelést, hogy elintéz egy szakmai képzést, hogy segít egy hozzátartozómnak... Azt mondta ha okos vagyok mindent megkapok tőle 😠 Közben meg egy szőrös kövér disznó volt,a hátam közepére sem kellett. 🤮Sikerült úgy időzíteni a felmondásom hogy a szabadsága első napján kezdődött,amíg oda volt én dolgoztam, utána mikor visszatért én már a felmentésem töltöttem. Gyakorlatilag többet nem találkoztunk,a céges telefont leadtam,a magánt nem ismerte,ráadásul akkor költöztem új albérletbe.
2020. júl. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A munkahelyemen a főnököm konrétan szeretne bevenni a felesége mellé harmadiknak.

Mivel nekem családom van, visszautasítom az ilyen jellegű közeledését, és próbálok vele nem kettesben maradni, mert nem tud rólam lekattani.

2020. júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Zaklatás még nem ért, de volt már, hogy sugardaddykkel ismerkedtem, igen.

Itt is, vagy más platformon, de nem bántam.

L

2020. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kettőnek mi möze van amúgy egymáshoz? :)


Amúgy volt sajnos, hogy munkahelyen valaki nyomulni akart, elég hamar leépítettem és sugardaddym is volt már.

2020. júl. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!