Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így normális? Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így normális? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szerintetek ciki ha egy 12 éves lánynak már van "pasija"?

Persze úgy hogy SEMMI szex.Csak csók és ölelés.

Csak érdekességből.


12,5/L


2010. aug. 2. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. aug. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem az... a szerelemben nincs korhatár...
2010. aug. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi idősen még fiatal vagy a fiúzáshoz. Ilyen korban max. gyerekszerelemnek kéne lennie. Akiket ismerek, és ilyen korban pasiztak azokból mára mind r_ibanc lett.
2010. aug. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A francot normális - de már minden és mindenki debil.
2010. aug. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Óhh,én még nem akarok fiút :D Csak feltettem a kérdést,mert van olyan barátnőm akinek már volt de nem szexeltek,még tervbe se vették.:D
2010. aug. 2. 23:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs vele!

Én 9 évesen csókoloztam elösször, akkor volt 5 évig tartó tini szerelmem és ennyi!

Ettől nem válik senki ribancá! Érettségiztem és szeptembertől megyek egyetemre. A ribancok nem jutnak el idáig, tehát, maradjon csak meg a hosszú ölelkezés, édes csókok, de semmi több, mert azt már megbánnád!

2010. aug. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem gáz de legközelebb ne tedd oda 12 után a tizedest mert ez mág gáz
2010. aug. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

23:41 vagyok

Nagyon helyes. A barátnődből meg hogy mi lesz az az ő baja, de az ilyenek általában rosszul végzik, nem kell őket utánozni. Nekem is voltak barátnőim anno akik 11-12 évesen fiúztak, aztán 13-14 évesen már szexeltek s mára, 17-18 éves korukra már kiélt r_ibancok lettek. Nem törvény ez persze, de sajnos 95%-ban így van.

2010. aug. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!