Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak "azt" akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak "azt" akarja tőlem?

Figyelt kérdés

Ma megismerkedtem egy sráccal, szinte semmit se tudunk egymásról, de kb 20 perc után meg akart csókolni. Kérdezte,hogy szombaton ráérek-e? (miért pont szombaton,az még nagyon messze van--->és nem is dolgozik addig)

És ez nem is egy szórakozóhelyen volt,hanem közterületen...


2010. aug. 2. 23:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Azt akarta!

Azt már nem értem, hogy miért zavar, hogy csak szombaton akar találkozni veled.Zavar, hogy nem előbb?

2010. aug. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Igen azt. És szombaton akarja, mert péntekig más dolga van.
2010. aug. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem engedtem neki,jól tettem?
2010. aug. 2. 23:19
 4/21 A kérdező kommentje:
Csak ha annyira tetszenék neki,akkor miért akar szombatig várni?
2010. aug. 2. 23:20
 5/21 anonim ***** válasza:
OFF: miért kell az ilyen kérdéseknél kihyagni azt az - ugyan talán elhanyagolahtó fontosságú - információt, hogy a kérdezőnek bejön-e a fiú, szeretne-e vele összejönni?
2010. aug. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%
nem! tetted jól. Hívd fel és mond neki hogy gyere vissza te férfi állat....
2010. aug. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom még,hogy össze szeretnék-e vele jönni, 20 perc kicsit kevés,hogy megismerjem...
2010. aug. 2. 23:27
 8/21 anonim ***** válasza:

Jól tetted-e? Azt neked kell tudni. Ha te is szeretnél szexelni vele, akkor rosszul tetted, ha nem szeretnél vele szexkapcsolatot, jól tetted.


De te miért nem tudtad megkérdezni, hogy miért várnátok szombatig, mikor ez felmerült benned?

2010. aug. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én csak azt akarnám.
2010. aug. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Aztat! Szente Csaba!
2010. aug. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!