Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összebarátkozok a csajjal, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összebarátkozok a csajjal, és a pasit "elhódítom" tőle, jó ötlet lenne? : D

Figyelt kérdés

Van egy srác,nagyon bejön nekem,most épp van barátnője(2-3hete)

arra gondoltam hogy a barátnőjével összebarátkozok így a pasi közelébe tudok lenni és a csajtól is megtudnék pár infót a pasiról,és akkor elhódítom a csajtól a pasit,jó ötlet lenne?


am a pasinak tetszek,mert iwiwen írogatott és még néha most is ír üziket..


2010. aug. 2. 22:26
1 2
 1/20 nielindi ***** válasza:
100%
paraszt vagy. ha te kellenél neki, veled lenne.
2010. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem is tudom... ha egy csaj a te kapcsolatodat tenné tönkre, na szerinted az jó ötlet, jó móka lenne?
2010. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
nyomorék
2010. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%
Bazz, ez nagyon szemét dolog lenne tőled! Sok hal van még a tengerben, és egy srác különben sem ér ennyit :P
2010. aug. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem inkabb b_azd arcon magad...de k_urva kemenyen
2010. aug. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

ez ribancos, mar bocs, a lanyt hagyd ki ebbol, neked hogy esne? ha az egyik baratnod elvelle a baratodad, ebbe belegondoltal, kepzeld mondjuk mar baratod ez a fiu, jon egy kedves lany, jofej meg minden aztan a vegen elkapod smarolni oket....

nagyon szar erzes( es ne haragudj)

2010. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Na miközbe ezt a kérdést olvastam lefagyott a Winampom, mert annyira elszörnyedt, hogy ilyen emberek is léteznek...
2010. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
kösd föl magad
2010. aug. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
nem lenne jó ötlet ez mocskos aljasság már bocs..
2010. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
nagyon tetszel neki, ha iwiwen már írogatot is neked, tehát tudja, hogy vevő lennél rá, mégis egy másik csajjal jött össze. ami az ötletedet illeti, az nagyon nagy parasztság volna és valószínűleg nem is sikerülne, csak még mélyebbre ásnád magadat. szerintem gondolkodj el egy kicsit a dolgokon, az segítene
2010. aug. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!