Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a szülők, akiknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a szülők, akiknek a gyerekük meleg lett, miért érzik úgy, hogy "kudarcot vallottak"?

Figyelt kérdés
Az esetek hatalmas részében ilyenkor a szülők úgy érzik, hogy "kudarcot vallottak mint szülő". Ti mit gondoltok, miért?
2010. aug. 2. 19:51
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
96%

Mert ez egy heteronormatív társadalom. Az ideálisnak kikiáltott életforma az irodai munka-szőke nagymellű feleség-autó-két gyerek-kutya-kertesház. Minnél közelebb vagy ehhez a Barbie világhoz, annál jobb ember vagy. Az emberek meg olyanok mint a birkák. Ez a kis ildill kell nekik, még akkor is, ha Ken történetesen veri a feleségét és molesztálja a kisfiát, és ott a mindjárt bedőlő hitel a kertesházon.

Beláthatod, ebbe az idillbe nem fér bele egy roma-fehér pár, vagy egy albérlet esetleg két Ken egy ágyban... XP Abban túl sok emberség lenne, hiányozna a cukormázas látszat.

Ez eg ilyen elb@szott gondolkodásmód, de egyszerű, mert a többségnek tetszik, így nincs konfliktus, lehet tovább birkának lenni.

2010. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
13%

20:06-os


Tényleg attól az apróságtól eltekintve, hogy kihal a család, nem lesznek utódok és még magja sem marad a családfának, tényleg milyen önzők....nem lesz unoka, esküvő, normális élet, mert a gyerek buznyák.

2010. aug. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
7%
birkának ha nagyszüleid nem lettek volna "birkák" férj-feleség, szüleid sem lettek volna aztán most nem ülnél a számítógéped előtt és osztanád az igét.
2010. aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
94%

Figyuka egy hetero kapcsolatban sem kötelező ám gyereket szülni, nehogy már kötelesség legyen.

Mit érdekel téged az utódlás? Miért nem a gyereked boldogsága érdekel, miért a szomszédok véleménye, meg a barátoké, meg hogy jajj de szégyen.

kérdezném ám, hogy veletek leült-e apuka és anyuka is beszélni e valaha a szexről? Nem? nahát milyen érdekes. De ha valaki nem a normáiknak megfelelő mindjárt kitagadják.

Azért majd mikor 80 évesen ültök egyedül a négy fal között, jó lenne a homokos kitagadott gyereketek legalább ő a nyomorult életetekben rátok nyitná az ajtót.

amúgy meg milyen szülő az olyan, aki kizárólag a szexuális beálítottság miatt képes lenne megtagadni saját vérét?

És a fogyatékosan született és vállalt gyerekek? utódlás?

Vagy egyéb okok miatt nemzőképtelen emberek? utódlás?

Na szóval hagyjuk ezt a képmutatást, meg az utódlás dolgot, mert nagyon gyenge érv.

Aki ilyesmi miatt kitagadja a saját vérét, el is kaparhatná magát a hátsó kertben, mert az ilyen nem szülő.

2010. aug. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
93%

Heh most olvasom az előzőket. Ki mondta, hogy nem lesznek unokák? Naívak vagytok kedveseim. .

Nézzétek milyen aranyos:

[link]

2010. aug. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
7%

Képzelt velem pl leültek a szüleim sőt még könyveket is vettek-e témában és felvilágosítottak a szexről.


Mit érdekel az utódlás? Szerintem az emberek 99% érdekli.

Lehet meglepődsz, de szüleidet s érdekelte vagy nem?

Hány családfa kihalt volna már? Ez a fent maradás egyik alappillére. Ha mindenki így gondolkodott volna kihalt volna az emberiség. Az utódlás fontos.

Különben meg a családunkban senki nem volt meleg, akkor majd azt gondolod tapsikolunk, hogy a gyerek az lett?

A szomszédok véleményére pedig teszek meg minden ember véleményére, azért akasztana ki, mert kihalna a család, nem vinnék tovább a nevet, nem lenne unokám.

Különben elgondolkodtál már arról mi lett volna ha édesapád vagy édesanyád a saját nemét preferálta volna?

Most léteznél?

2010. aug. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
20:21, a kislányos kép nagyon aranyos:)
2010. aug. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Nem akkor nem léteznék, csak tudod nem foglalkozom a mi lett volna ha című kérdésekkel.

Én nem azt mondtam, hogy ez normális dolog és ezt mindenkinek követnie kéne, de ha már úgy alakult, akkor kitagadni sem egy követendő példa egy szülőnek.

Én úgy vagyok, ha az én gyerekem én vérem, úgy fogadom el ahogy van, ugyanis ha kitagadod attól még nem lesz más a helyzet.

Ez is egy érzelmi zsarolás.

2010. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
25%

Pár évtizeddel ezelőtt nem lenne ekkora arcod, mert elő sem mertek bújni a melegek hanem lapítottak mélyen, még az a szemét aki nem ért ezzel egyet? Azért mert manapság nyíltabban előbújtak a melegek, attól még nem ez lett a "normális" ez attól még beteg dolog.


Most nyugodtan osztogathatsz engem, mert a hetero a normális és elfogadott. Azért kíváncsi vagyok hogy magyarázod meg azt, hogy a hetero a nem norma és a melegség az oké. Szóval a melegség akkor is gázos én legalább is nem értek vele egyet és nem is fogok soha.

Szabadon eldöntheti mindenki miben hisz, mit fogad el, szóval ne hogy már szemét legyen valaki azért mert nem szereti a melegeket. Szívem joga.

2010. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Bár én nem az vagyok akivel eddig vitatkoztál...

De mi az h normális? Az a normális amit a többség szeret? Katolikusnak lenni a normális? A kelbimbót utálni a focit pedig szeretni... ki dönti el, hogy mi a normális?

+ szerinted a gyerek dönti el, hogy őt mi izgatja fel? Szerinted neki ez nem nehéz? Tudni, hogy sokan elítélik, olyanért amin nem tud változtatni, amiről nem tehet... csak mert Ő ezt szereti?

És az utódok... nem hiszem, hogy az egész család kihalna, ha lenne egy meleg gyermek, ráadásul kit érdekel a családfa? A "nagy név" meg a vér...? Hogy ki viszi tovább...? Mire jó, ha tudom, hogy lesz unokám... viszont a gyermekem egész életében szenved, mert nem vagyok kées elfogadni, és olyan életre kényszerül, amit nem szeret.

Ha tudod, hogy az unokád úgy fogant, hogy azt a gyermeked esetleg nem is élvezte... sőt... talán kellemetlen volt neki. Végig szenved.

Szerinted tehetne róla? Mi neked a fontos? A saját értékrended és az egód? Hogy valaki tovább vigye a neved, vagy az, hogy az akit (elvileg) szeretsz, boldog és önmaga lehessen?

Ez nem szeretet. Ez önzés!

2010. aug. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!