Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lépjek? És hogyan? Nem túl késő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek? És hogyan? Nem túl késő?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki bejön,és ő tudja.Barátnőm rákérdezett hogy én bejövök-e neki és azt mondta hogy jófej vagyok és jól nézek ki de most van barátnője.De nem biztos hogy sokáig.És ha anno léptem volna,ő is lépett volna.Barátnőm azt mondja hogy nemlesz hosszúéletű az a kapcsolat és ezt énis tudom.Ismerem a lányt akivel jár.És a srác is tudja hogy nemsoká vége annak a kapcsolatnak.Megpróbáljam?
2010. aug. 2. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen próbáld. Bár egy büdös szót nem értek ebből a szövevényes történetből.
2010. aug. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csapj bele a lecsóba :D
2010. aug. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes finoman jelezni néha, hogy izé. De nem kell túl rámenősen.
2010. aug. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne köntörfalazz.Ha már úgyis tudja hogy tetszel neki, márpedig biztos sejti hiszen abból hogy a barátnőd oda ment hozzá és rólad kérdezgette abból simán levágja a dolgot.De az pofátlanság ha még járnak.Várd ki a kapcsolatuk végét.És aztán lépj.
2010. aug. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

sose késő!

de addig még van bnője, addig tartsad magad, semmi csók, semmi tapi!!!!! mert az megcsalás!

2010. aug. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem megprobalkozhatsz.

Te azzal nem csalsz meg senkit...


Ha meg osszejon veled, es elhagyja a baratnojet miattad, akkor nem is igazan szerette, szal mindenki jol jar.


Ha osszejon veled, de nem hagyja el a baratnojet.. na akkor van gaz.. akkor ot jobbnak tartja nalad.

2010. aug. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkorse lépj szerintem amég van neki a másik csajszi.Ha megcsalja akkor veled is megteheti.Én nem járnék olyan fiúval aki megcsal egy lányt és úgy van velem.Ha kellek neki és fontos vagyok neki akkor dobja a másik csajt.:P

(16:46-os)

2010. aug. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amugy ez a "jofej vagy es jol nezel ki" szoveg nekem meg nem eleg meggyozo a fiu reszerol.

Naná, hogy megd.gna teged is, ezert ezt mondja, de ott a bnoje, akihez jelenleg ragaszkodik, es lehet szereti is.


Ami "anno" az a mult, amikor egyedul volt, de egyaltalan nem biztos, hogy dobna a baratnojet miattad.


Ha meg ugyis olyan okosak vagytok a baratnodel, akkor vard ki, hogy szabad legyen, hiszen "nemsoká vége annak a kapcsolatnak". Igy tisztesseges maradsz.

2010. aug. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!