Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki? Szerintetek adjam fel a társkeresést?

Figyelt kérdés

Egy csaj véletlenül lájkolt egy társkeresőn. Jól nézett ki, csodálkoztam is, hogy egy ilyen csaj szóba áll, egy olyan randasággal mint én.

Írtam is neki egy levelet, erre visszaír, hogy véletlenül lájkolt le, és bottal se piszkálna hozzám.

22/F


2010. aug. 2. 16:33
 1/10 anonim válasza:
100%
Ekkora egy bunkót! Semmiképp ne add fel, ne viccelj, hiszen még olyan nagyon fiatal vagy. Csak az ilyen idióta pics@'kat kerüld el lehetőleg, amint be is bizonyította, nem csak a külső fontos. Attól, hogy belebotlottál egy ilyen bunkóba még találhatsz normális, hozzád illő, értelmes szép lányt, nem egyforma az ízlésünk, lehet válogatni, ezért szép :D Szóval csak hajrá, egy ilyen eset ne tántorítson el.
2010. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én se vagyok valami szép fiúnak, de az ilyen helyzeteket olyan szöveggel tudom kezelni, hogy a másik fél mégis elhív randira.
2010. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sose add fel!

Elég hülye,buta ribi lehetett.De ne foglalkozz vele!Te jobbat érdemelsz!Túl sok manapság a nagyképű ember, az ilyeneket kéne lerángatni a magas lóról,úgy hogy jó nagyot essen:)

De tudod, nem érdemes az ilyennek foglalkozni! Majd jön akinek jönnie kell és el is fog jönni csak hinni kell benne;)

2010. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól,hogy neki nem tetszel,még sok más lánynak bejöhetsz.Egyébként ne bánd,hogy nem tetszel neki,nagyon faragatlan lány !Elég lett volna,ha annyit mond:bocsánat,véletlenül jelöltelek.Vagy, ne haragudj,nem vagy az esetem.
2010. aug. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne add fel :) Azért mert egy ilyen eset megtörtént, hát na bumm, amúgy sem téged jellemez. Nem tetszhetünk mindenkinek, neked sem tetszik minden lány, mi sem tetszünk mindenkinek. De elég nagy a tenger, majdcsak horogra akad a Te aranyhalad is ;)
2010. aug. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát én tuti feladnám.
2010. aug. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne add fel! Gondolkoztam most ezen...Lehet hülyén hangzik, de lehet a sors így állít egy próbát Neked, és ha átméssz rajta akkor nyert ügyed van.Tehát sose add fel! Nem érdemes az ilyen ostoba, libákon fenn akadni.-Ezek csak egy valamire jók...de azt ugye nem kell leírnom.

Te sokkal értékesebb vagy, sőt biztos vagyok benne, hogy megtalálod a hozzád illő párodat!

Aki ilyet ír , az egy faragatlan,b.unkó,p@r@szt.Semmi több.

2010. aug. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne add fel, de a csúnya, kövér lányok közt keresgélj...
2010. aug. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nézéttek.

Ronda vagyok, meg falusi is. Ennyi. Ki járna egy Szabolcsi parasztal?

2010. aug. 2. 19:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Jajj ne legyél ilyen pesszimista. Figyelj, a Kisugárzás a leglényegesebb!Békülj ki magaddal előszőr is. Legyen egy kis önbizalmad!:)
2010. aug. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!