Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szép nők! Nálatok is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szép nők! Nálatok is előfordult már olyan, hogy a pasinak csak szexre kellettetek?

Figyelt kérdés
Vagy csak a csúnya/átlagos nők kellenek szexre?
2020. júl. 8. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:

szexre azzal jövök össze, akinek a kisugárzása megfog, s a stílusa egyezést mutat


43/F

2020. júl. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Könnyen ki lehet szűrni az ilyet, az ilyennel pedig nem kezdek semmit.
2020. júl. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik. Én ugyan szépnek tartom magam, de elég messze vagyok az instamodellektől, mégis elég sokan jelentkeztek volna eddig nálam szexre és kapcsolatra is. Igaz nem voltam rá nyitott, de ettől még próbálkoztak. Viszonylag jó emberismerettel pofonegyszerű kiszűrni, ki melyikre megy.
2020. júl. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Volt már ilyen, de ha költ rám a pasi és jól néz ki, akkor különösebben nem szokott zavarni!!
2020. júl. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Messziről kiszúrom az ilyet és nagyon hamar felveszem a "védekező arckifejezést" amiből egyértelmű, hogy esélye sincs. Szóval nagyon ritkán próbálkoznak be komolyabban csak szex miatt, ők is 1 randiig jutnak. Teljesen más személyiség az akit én keresek, annyira érezni a különbséget abban, hogy hogyan áll hozzád egy ilyen pasi.
2020. júl. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem a nő külsején múlik hanem az intelligenciáján/naivitásán.
2020. júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!