Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek kiábrándító a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek kiábrándító a férfiak számára?

Figyelt kérdés
Sokaknak tetszettem eddig, volt hogy nekem is viszont tetszettek pasik, de nekem 0 azaz semennyi önbizalmam sincs, hiába dicsérgetnek agybafőbe. Szóval önbizalom nélkül nyilván nem fogok belevágni egy kapcsolatba...Hogyan rázzam le a rám nyomuló pasikat, hogyan legyek minél taszítóbb? Beszélgetni se akarok, azt akarom hogy észre se vegyen senki kerüljenek el!
2010. aug. 2. 14:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem még sok hülye választ fogsz kapni,amin tulajdonképpen nem csodálkozok. Panaszkodsz,hogy érdeklődnek irántad,holott a legtöbb embernek az a baja,hogy nem érdeklődnek irántuk a férfiak(illetve a nők). Rázd le aki nem tetszik: "bocs,én semmi különösre nem vágyom veled",vagy "nem vagy az esetem","nem vágyom kapcsolatra",foglalt vagyok". Ne legyél lusta megmondani,aztán itt nyavalyogni. Vagy egyszerűen csak hagyd ott,ha valaki nagyon elkezd veled flörtölni. Na és azt honnan tudod hogy nem tudják mi a szerelem,hogy csak bebeszélik maguknak? Te beszéled be az egészet magadnak. Hogy nem vagy szép,és hogy nem érdekelheted a pasikat. Az nem lehet hogy mind pancser akikkel összeakadsz. Másrészt,ha nem csinálsz semmit lehetetlen hogy csak úgy nyomulnak rád a pasik. Nem hülyék,hogy egy csúnya nőre hajtsanak,vagy olyanra akiben nem látnak semmi esélyt. Vannak ilyenek is,de biztos nem mind.


Szóval szerintem tisztázd le magadban,hogy mért nem kellenek neked a pasik,és miért kellhetsz nekik te,mert ok nélkül biztos nem udvarolnak. :)

2010. aug. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy személyiségzavaros vagyok. SOk pszichológiai könyvet olvastam már és semmilyen személyiségzavar nem illik rám (nárcisztikus sem, meg semmilyen).
2010. aug. 2. 14:29
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem értek semmit!

tetszel nekeik? Neked mégsem kell senki!

Ha nem,hát nem! Minek ilyen kérdéseket feltenni!

Szerintem,ne menj ki az utcára,nézd a zone romanticát:)

2010. aug. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

De mi a francert nem talalod magad szepnek???gondolj csak az ilyenekre:

[link]


ennel nem lehetsz rondabb,mert nem is vagy az,te SZEP vagy!

Mert mindenkiben van valami szep,ha nem kulsoleg,akkor belsoleg!Es,honnan tudod,hogy ha azt mondjak rad a pasik,hogy szep vagy,honnan tudod,hogy csak szexre kellesz neki???lehet,sot biztos,hogy kapcsolatot akar veled,es fogadd el a bokokat,mivel minden no szereti,ha bokolnak neki,nem?Miert,annak orulnel,ha azt mondanak rad,hogy"azta, ennel meg reggel is jobbat fosok",talan ilyen megjegyzeseket szeretnel,vagy jobb inkabb az,hogy"szep a hajad,szemed,stb..."en aztmondom,hogyha te szepnek erzed magad,akkor te az is vagy!

2010. aug. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
De jó neked kedves kérdező. de tényleg.Cseréljünk?
2010. aug. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!