Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak Kiütések vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak Kiütések vannak a péniszemen?

Figyelt kérdés
kiütések vannak a péniszemen és viszketnek és nem tudom hogy miért..herpesz lenne?..vagy allergiás vagyok egy óvszerre?vagy másra?
2010. aug. 2. 01:41
 1/7 anonim ***** válasza:

azthiszem ezt most mindenki nevében mondom:

-khmm...

-tűnj orvoshoz te kis ratyigép, ne tőlünk kérdezgesd hogy mik azok. 1. mi nem látjuk, azt se írtad le hogy néz ki, csak hogy kiütés. 2. mi nem tudjuk eldönteni, amúgymeg mit teszel ha valaki mégis el tudja mondani mik azok? elkezded házilag kezelgetni amíg lerohad a pötsöd?

allergiás vagy másra? a fax tudja mit használsz még...

lehet hogy igen, de azis lehet hogy biztos vagyok benne hogy nem tudom, de azis lehet hogy valami és akkor már mindenre. nesze válasz.

2010. aug. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát így látatlanba lehet hogy csak nem 4 naponta kéne alsót cserélned vagy beszedtél valami kukacrágó ősvírust ami penicilinresistens és mire rájönnek mi a bajod már leesett a p.öcsö.d
2010. aug. 2. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát így látatlanba lehet hogy csak nem 4 naponta kéne alsót cserélned vagy beszedtél valami kukacrágó ősvírust ami penicilinresistens és mire rájönnek mi a bajod már leesett a kukac
2010. aug. 2. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha jol látom hámlik is
2010. aug. 2. 04:57
 5/7 anonim ***** válasza:

ember hámlik a f@szod te meg itt érdeklődsz most rohad e le vagy 10 perc mulva

haver urológia nem megvárni amíg leesik a kuki

2010. aug. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
le fog roha.dni
2010. aug. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne figyelj ezekre a hulyékre akik az írják h "le fog rohadni" vagy ilyesmi...ez hulyeség.


Fordulj orvoshoz, valószínű, hogy gyogyítható :)

2010. aug. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!