Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki mondana jó idézetet? (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki mondana jó idézetet? ( többi lent)

Figyelt kérdés
a barátnőm összejött a volt pasimmal aki még egy hete könyörgött nekem... és szeretnék valami jó kis idézetet vagy valamit kiírni msn-re hogy érezze h mennyire gáz.. tud valaki ilyet?
2010. aug. 1. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
I am a soldier. I fight where I am told, and I win where I fight.
2010. aug. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jó barátnőd van.
2010. aug. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
".. és mégis, ha nem vagy itt velem, az ég is kékebb, mint rég" (Kerozin - Azzuro)
2010. aug. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Zaemon ***** válasza:
62%
"100 kúrvája volt melletted! TÜDDŐŐŐRÁKOD LEGYEN! HA MELLÉD MEGYEK A SZEMED KIVESZEM!" Ultra Brutál Csöves Kúrva a Maunika show-ból
2010. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nézd ha már csak a volt pasid és könyörgött is neked te meg nem fogadtad vissza akkor nincs okod megsértődni. Ha meg mégis érdekel még a srác, majd legközelebb nem fogsz játszani.
2010. aug. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak az tudja, hogy mi a szerelem, aki remény nélkül szeret.

Nem tudjuk, hol van a szívünk, csak akkor, ha fáj.

Ha elhagysz, veled mehetek? XD

Nem az rendített meg engem, hogy hazudtál nekem, hanem, hogy többé nem hiszek neked.

2010. aug. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A lányok olyanok, mint az almák a fán.

A legjobb csajok a fa tetején vannak.

A fiúk viszont nem akarnak nyújtózkodni utánuk, mert attól félnek h közben leesnének & megsebeznék magukat.

Ehelyett beérik az alsóbb almákkal, akik ugyan nem annyira jók, de könnyű őket megszerezni.



Az életben miért a leggyönyörűbb dolgok a legveszélyesebbek?

például a napfény, a bizalom, a szerelem... a napon leéghetünk, az ígéreteket megtörik... és a szíveket is :(



It scares me to think that the boy -I swore was special- turned out to be exactly like all the other assholes.. -.-

~ Megijeszt a tudat, hogy az a fiú -aki, esküszöm, különleges volt!- pontosan ugyanolyanná vált, mint a többi s.eggfej >(



It's hard to fake a smile when you feel like you fall apart ..

~ Nehéz dolog mosolyt színlelni, miközben úgy érzed, hogy darabokra hullsz


It's sad when someone you know becomes someone you knew..and when someone you love becomes someone you hate...

(Szomorú, amikor vki akit ismersz olyanná válik akit ismertél, és amikor valaki akit szeretsz olyanná válik, akit gyűlölsz..)



Csalódni abban kit szeretünk

Szívünk meghasad hiába nevetünk.

Dacolni némán, hogy nem fáj ha nincs tovább,

Miközbe zokogva ébredünk

Minden éjszakán.


-Nem akartalak gyűlölni, de ezt hagytad itt nekem.



Mosolyogni fogok, mintha nem lenne semmi rossz, beszélni, mintha minden tökéletes lenne, játszani, mintha ez egy álom lenne, és úgy tenni, mintha sohasem ártott volna nekem.


*Légy őszinte, de bizalmas soha!

Mert a legtöbb csalódásnak

Bizalom az oka!



"...volt néhány jó dolog aminek örültem...nem felejtem soha el hogy ki volt mindig velem, azt is mindig tudni fogom ki fordult ellenem..."

2010. aug. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezek tetszenek nekem is..Főleg ez az almás..Elgondolkodtató...
2010. aug. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!