Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el? Tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el? Tudtok gyorsan válaszolni?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok . Van 1 gondom . Homosexuálisnak érzem magam . Közösültem már 1 lánnyal is . Hogy mondjam el anyunak ( nagyon félek mert ő nem fogadja el a melegeket )

Segítsetek pls !


2010. aug. 1. 15:23
1 2
 1/15 anonim válasza:
Hát csajje nem tudom.Muszály megmondani???Mert ha nem akkor inkább ne!!!!Tudom,h ez nem elegendő válasz de mást nem tudok....
2010. aug. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát...nem tudom el se képzelni. Nem hinném, hogy örülni fog.
2010. aug. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ülj le vele bezsélgetni és mond el neki.Ne titkold tovább.A lánya vagy igy is el kell,hogy fogadjon.
2010. aug. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Talán várj egy kicsit.Próbálkozz fiúkkal is.Azért,mert egyszer voltál lánnyal,nem biztos,hogy az vagy.
2010. aug. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem próbáld ki anyáddal is!(Biztosan fogja élvezni aztán apád meg mehet majd homibarátot szerezni magának)!
2010. aug. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Amíg csak annak érzed magad, de biztosra nem TUDOD pláne, hogy a a személyiség fejlődés még nem zárult le addig ne.

Várj pár évet aztán ha változatlan akkor igen.

Ki tudja pár év múlva hogy érzed.

Adj időt magadnak.

2010. aug. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy már el kellene mondanod ezt anyukádnak, nem származna belőle túl sok előny.

ha nem fogadja el őket akkor valószínűleg elég sokáig tarthat neki feldolgozni egy ilyen dolgot, szóval jó lenne ha csak akkor mondanád el neki, amikor már kevésbé vagytok egymáshoz kötve... (pl ha majd már nem laksz otthon)

én még nem mondanám el neki a helyedben

amúgy biztos vagy benne?

2010. aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak biszex, az meg ...
2010. aug. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Még egy kicsit fiatal vagy hozzá, hogy véglegesen eldöntöttnek tekintsd az orientációdat. Éppen ezért teljesen felesleges elmondani a szüleidnek, hacsak nem egy ilyen műbalhéval akarod felhívni magadra a figyelmet.

Várj mondjuk 20 éves korodik, akkor már általában közelítőleg tisztában vannak magukkal az emberek.

2010. dec. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj még a beszélgetéssel. Sok lány biszex, első szexuális élményei az azonos nemmel lesznek. Egyébként nem szégyen, de sok szülő nem örül ennek. Várj egy pár évet, lehet, hogy kiderül a fiúk is jók neked.
2010. dec. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!