Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bizonyítsam valakinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyítsam valakinek, akivel távol kerültünk egymástól, hogy érdemes vagyok arra, hogy néha váltsunk pár szót?

Figyelt kérdés
Bánt, ami történt, bocsánatot kértem, megbocsátott, ő nekem nagyon fontossá vált, rég láttam, mikor váltunk 1-1 rövid üzenetet, egész normálisan áll hozzám, amikor van lehetősége (mást terjeszt róla a jelenlegi párja, legszívesebben mindenkit eltávolítana tőle). Fontos nekem, szeretném, ha ő is látná, hogy változtak dolgok, és nem kell félnie attól, amitől régen jogosan tartott.
2008. nov. 24. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
bocsi de nemirtad,hogy egyáltalán ti jártatok? vagy csak baráti kapcsolat volt? ha kicsit bovebben ill. konkrétabban irnál a témárol talán jobban tudnánk segiteni...
2008. nov. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Együtt voltunk, de barátok maradtunk, és működött is. Míg ki nem derült, hogy ja, van egy ilyen barátja is. Jópofizás ment az elején, semmi rosszat nem csináltunk vagy beszéltünk vagy írtunk, aztán a partner kimutatta a foga fehérjét, nem tudom, mire föl.
2008. nov. 24. 23:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Az egyik szülőm tiltotta, pedig semmi rosszat nem csinált, még a származására se lehetne fogni, mert semmi ilyen alapja nincs, csak egyszerűen nem tetszett neki.
2008. nov. 24. 23:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk én sem orulnék ha a párom a volt csajával találkozna még akkor sem ha 100%-ig csak barátok. Ha másképp nem megy akkor találkozzatok 3asban, ugy hogy a barátnoje is ott van veletek. Barátkozz ossze vele is. Szerintem nem lehet olyan szornyu noszemély ha egyutt vannak. Es valoszinuleg nagyon féltékeny tipus, és mivel a pasi szereti ot, ezért nem akarja megbántani azzal hogy veled talizik. Szerintem mindenképp az elso lépés egy 3as tali, és akkor be tudod bizonyitani a csaj elott,hogy semmit nem jelent neked már a pasi, csak és kizárolag egy jo barátot! Aztán lehet, hogy annyira megbizhatonak lát majd tége a csaj,hogy elenged titeket kettesben is idovel.
2008. nov. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt meg fogom próbálni, már szóbakerült a pasival, és ő is belement, én is rábólintottam, a barátnőt nem tudom, ő mit szólt hozzá, mert azóta nem került szóba, amiatt is, mert a pasi sokat dolgozik, és amúgy is kevés az ideje (már nem vagyunk gyerekek). Kicsit elhanyagoltnak érzem magam az utóbbi időben, sokakról, akik "barátnak" mondták magukat, kiderült, hogy mégse, és kicsit hiányzik a társaság, hiányoznak emberek. Eljárok itthonról, de az mégse olyan. Egy barátot veszítettem már el így, pedig vele csak interneten beszélgettem, és nem is volt több barátságnál soha, őt nem szeretném. Az utóbbi pár évben történtek alapján (családban is, sokminden történt, ami nagyon megviselt) ez már sok lenne. Vele bármiről tudtam kötetlenül beszélni, mindig, meghallgatott, megértett, együtt örült a sikereimnek, mellettem állt rossz időszakban, szakítás után is, és olyan nehéz ilyen embereket találni manapság.
2008. nov. 25. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!