Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a lányok hol vannak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a lányok hol vannak?

Figyelt kérdés
Hol találhazó olyan lány aki szereti az alkalmi kapcsot,s érdekelné is az ilyen pl..(nem ilyen k.. meg ilyen dolog miatt értem),hanem pl most nem akar még vagy már kapcsot,de a a testi szükséglet megvan. Van ilyen lány?s ha igen hol találhatóak...
2010. aug. 1. 02:55
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Ezt valamelyik nap már megkérdezték, lehet te voltál...
2010. aug. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Ha van ilyen lány, azzal valami nem stimmel. Egy egészséges lelkű nőben van annyi tartás, hogy nem megy bele ilyenbe. Ha meg van, az talál jelentkezőt bőven, nem gyk-n fog kajtatni...
2010. aug. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azok a lányok nem hiszem, hogy itt olvassák a te kérdéseidet, akik ilyenekre vágynak.


Az előző válaszadót azért nem értem, ha b@szhatnékom van, akkor azom van, ha pedig nincs barátom éppen, akkor keresek egy fiút, akivel lehet tervezni hosszabb kapcsolatot is majd akár, normális, és benne van a szexben.

2010. aug. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen minden lány kapható ilyenre, csak őszintén, sumákolás nélkül kell ezt feléjük kommunikálni és elő kell belőlük hozni az ösztönös nőt. Hű, már előre látom a sok tiltakozó hozzászólást, amit a nők a társadalmilag kondicionált énjükkel írnak... :DDDDD
2010. aug. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért írtam, mert magamból indulok ki. Van bennem annyi tartás, hogy nem fogom odadobni magam bárkinek, mert nem vagyok egy eseményekkel sordódó akaratgyenge ösztönlény. Ha meg annyira hiányom van, van 10 ujjam...
2010. aug. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is ha őszinte vagy csajhoz,és nem sumákolsz,meg hazudozol,akkor talán talász ilyet.

Amúgy meg milyen korosztályból keresel?csak azért,mert beregelsz egy társkeresőre,ott találsz kiéhezett nőket :D 30-40-50-eseket :D

27/L

2010. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Őszinteséggel sok mindent el lehet érni, hidd el tapasztalatból mondom, el sem fogod hinni, de talán ilyen kapcsolatot még könnyebben lehet kialakítani mint komoly párkapcsolatot. Őszintén megmondod neki, hogy mit szeretnél meg hogy és ennyi. Mondjuk egy olyan lánynál akinek esetleg régen nem volt barátja több sikerrel jársz... 21/F
2010. aug. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Évfolyamtársnőm oké? Mindenhol mindenkivel...
2010. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelo: vicc vagy komolyan?ha igen bemutatnal neki?
2010. aug. 4. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!