Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy a barátnődnek gyűrűt veszel, hogy megerősitsd vele a kapcsolatod? Nem eljegyzés. Ilyenkor mit kell mondani, miért vetted?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pl ne úgy add oda neki mintha megkérnéd a kezét....
2010. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ne vegyél, ez hülyeség, nem egy tárgytól fog erősebben ragaszkodni... kivéve ha az a gyűrű a "drágaszágom" :)
2010. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Ne csináld mert ki lesz bukva hogy nem jeggyűrű.
2010. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
inkább karkötőt vagy nyakláncot vagyél neki. vagy fülbevalót. a gyűrű az az eljegyzés és a házasság jele, ha lánynak adod.
2010. júl. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én már kaptam gyűrűt a barátomtól, nem eljegyzési gyűrűként. Nem buktam ki, hogy miért nem jegygyűrű, mivel 17 voltam és 7 hónapja voltunk együtt...

Az olimpia kezdőnapján kaptam, 08.08.08.-án, mert a 8-as a kedvenc száma és utána hetekig nem találkozhattunk. Semmi különlegesebb alkalom nem volt (pl. évfrduló, névnap stb., "csak úgy" kaptam), csak azért adta, mert szeret. Valami ilyesmi szöveggel is adta oda (szóval hogy azért kapom, mert nagyon szeret :))

Eszem ágában sem volt azt gondolni, hogy ez lánykérés, vagy megsértődni, hogy miért nem az...

És igazából nemcsak vett egy szimpla gyűrűt, hanem szép mintát gravírozott bele és a belsejébe gravírozta a dátumot, amikor kaptam és a nevünk kezdőbetűit. Igen, Ő gravírozta, ezért sokat jelent nekem azóta is, mindig hordom, nagyon szeretem a gyűrűt. Mindig is a saját készítésű ajándékokat szerettem. Tehát tudta, hogy nagyon fogok örülni neki.

Te ismered igazán a barátnődet. Szerintem akkor érdemes ilyesmit venned a neki, ha tudod róla, hogy Ő sem eljegyzési gyűrűként fog rá tekinteni, és nem is azt várja, hanem örül majd neki, hogy ilyen ajándékot kap. 19/L

2010. júl. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!