Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámul egy idegen férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámul egy idegen férfi minket?

Figyelt kérdés

Elég fura dolog, régóta ez van és nem tudom hova tenni. Nem mintha ha bármit csinálnék csak kíváncsi vagyok véleményekre.


Szóval egy vidéki nagyvárosban élek. A legjobb barátnőmmel sokat szoktunk mászkálni a belvárosban. Hiába vidéki nagyváros, de azért ha valaki sokat mászkál ugyanazon a környéken akkor egy idő után látásból már sok embert megismer, gyakran lát, tehát ez nem ritka jelenség hogy x férfit, y nőt gyakorlatilag hetente lehet látni stb.

Szóval van egy férfi akit mindketten csak látásból ismerünk, sosem beszéltünk vele, 1 közös ismerősünk van, de ő sem közeli.


Akárhányszor "összefutunk" ezzel a pasival az utcán vagy ülünk egy kávézónál és lát mindig bámul. Nem csinálunk semmi furcsát, nem vagyunk csúnyák de top100as bombanők se, tehát nincs rajtunk semmi extrém ami miatt erre oka lenne. Úgy tudnám megfogalmazni hogy úgy néz mintha ki akarna deríteni valamit vagy mintha olvasna a gondolaimban:D

Tehát nem csak olyan szimpla "méregetés".

És ez kb évek óta így megy.


Igazából csak kíváncsi lennék véleményekre hogy vajon miért csinálja valaki ezt. Biztos hogy nem véletlen teszi, látszik rajta hogy látásból ő is megismer.

Van yan hogy valaki csak úgy bámul masokat? Esetlegesen eszre sem veszi?

Tudom hogy erre biztosan csak ő tudna válaszolni, de nem fogok erről egy vadidegent megkérdezni:D Kívancsi lennek a véleményekre.


2020. jún. 5. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Elmegy mellettetek, és arra gondol:

"Évek óta többször is látom őket. Miért bámulnak ezek a nők annyira, holott nem csináltam semmi furcsát, top 100-as macsó sem vagyok, úgy néznek rám, mintha akarnának olvasni a gondolataimban".


Valahogy így.

2020. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ez az hogy mi nem szoktuk bámulni kb soha.
2020. jún. 5. 22:31
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Biztos hogy nem bámulta valamelyikőtök korábban feltűnően? Amúgy azért néz, mert biztos jó csajok vagytok, a férfiak megnézik a szép nőket általában.
2020. jún. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy azt honnan tudod hogy 1 közös ismerősötök van, csak nem lenyomoztad a Facebookon, hogy kicsoda? Azt írtad hogy idegen, csak látásból ismered.
2020. jún. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem nyomoztam le facebookon, az ismerős említette,hogy ismeri a nevét pedig eddig is tudtam. De ennyi.


De pont ez az hogy valahogy nem úgy néz mint amikor az ember megnéz valakit mert tetszik neki. Plusz hiába nem vagyunk már gyerekek (egyetemre járunk) eleg fiatalnak nezünk ki mind a ketten, fiatalabbnak mint ahány évesek vagyunk, ő meg azért egy olyan 10-15 evvel idősebbnek tűnik.

2020. jún. 5. 23:40
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Attól még simán tetszehettek neki mindketten vagy kifejezetten az egyikőtök.
2020. jún. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Tetszik, mi?
2020. jún. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem rossz pasi, de nem akarok semmit egy idegentől aki csak bámul:D
2020. jún. 9. 12:10
 9/11 A kérdező kommentje:
Plusz az jobban zavar, hogy nem tudom milyen okból teszi. Általában leesik ha valaki azért néz mert tetszem neki (vagy akár ha valaki mást néz egy ember úgy) de rajta nem ezt látom, nem így érzékelem.
2020. jún. 9. 12:11
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Biztos elképzeli közben ahogy lenyomtok egy édeshármast.
2020. jún. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!