Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lenne gond ha leállnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lenne gond ha leállnék a csajozással? 17F

Figyelt kérdés
Őszintén szólva azon gondolkozom, hogy minek csajozzak, ha nem élvezem a dolgot? Folyton csak a negatív visszajelzéseket kapom, pozitívat alig alig elszórtan, nem kell ez nekem. :P Nem akarom önszántamból kitenni magam fájfdalomnak, szal inkább hagyom az egészet a fenébe egy darabig, persze nem örökre és nem is adom fel, de most NEM akarom dolgot, leállok vele. Én ezt nem élvezem, nem lelem benne örömöm, jó, azért néha tényleg szuper volt amikor jöttek a pozitív dolgok! Van ezernyi más dolog, amit szívesen csinálok és hasznos is, miért lenne gond ezt abbahagyni? Mert mindenki azt mondja hogy ne tegyen, nem jó ötlet és harcoljak tovább. Nincs kedvem harcolni. Természetesen nem örökre állok le vele, csupán egy darabib, néhány hónapra.
2010. júl. 30. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Néhány hónapra nyugodtan leállhatsz nincs azzal semmi baj...amúgy hány éves vagy?
2010. júl. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ne keresss görcsösen csajt...jön magától:D
2010. júl. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond, mindenki azt csinál, amit akar. Nem muszáj, főleg, ha nem élvezed, és így nincs is értelme.

Semmi nem történik, nem áll meg a föld...stb.

Ha majd úgy érzed, hogy vágsz rá, akkor csajozhatsz megint. De lehet, hogy nem is fogod úgy érezni, hanem csak úgy spontán találkozol majd egy lánnyal...

2010. júl. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Randizz velem! Léccike!
2010. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Ezt neked kell érezned!

Nem szeretsz csajozni,nem érzed jól magad,akkor ne tedd.Azért ne,mert más korodbeliek is ezt csinálják!Majd érzed,ha itt az ideje és akkor majd meghódítod a kiszemelted,de addig fölösleges próbálkozni,mert a negatív visszajezések miatt az önbizalmad egyre fogyna.

Másrészt szerintem azt észre lehet venni egy fiún/lányon hogy nem élvezi a csajozást/fiúzást és ez is ronthat a helyzeten.


Összességében azt tudom neked mondani,hogy a szívedre hallgass.Mások hiába mondják,hogy harcolj,ők valószínűleg nem olyan helyzetben vannak,mint te.Persze azok könnyen beszélnek neked,hogy ne add fel,akik szinte bármelyik csajt meg tudják szerezni,de neked nehezebb a negatív visszajelzések miatt.


Én sem erőltetem a pasizást,mert a fiúk szó szerint le sem sz*rnak.Csak tönkre tenném magam azzal,ha most minden áron pasit akarnék,mert a sok negatív visszajelzés miatt biztos,hogy az egyébként is kevéske önbizalmam a béka s*gge alá essen vissza.Ezt pedig nem akarom.Inkább várok,majd ha úgy érzem,hogy na most lehet akkor majd ismerkedek,most pedig elfoglalom magam mással.

15/L

2010. júl. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
éS nincs olyan csaj aki most bejön neked? vagy te valakinek??
2010. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ember velem is volt így...és kurv4'ra magányosnak fogod érezni magad kis idö mulva...sztem bulizz és majd jön magátol 1
2010. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Velem is így van h kaptam a sok szar negatív véleményt meg hasonlókat. De én úgy feladtam az egészet h vastagon leszarom a párkapcsolatot.(persze a kúrás jöhet)
2010. júl. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak csajozni nem akarsz vagy egyáltalán nem szeretsz társaságba járni és otthonülő vagy?


Ha az előbbi, akkor szocolj minél több emberrel, építs ismeretségi kört (amiben fiúk és lányok is vannak), járj minél többet társaságba, de NE görcsös csajozási szándékkal. Szerezz lánybarátokat, rengeteget tanulhatsz tőlük a női lélek rejtelmeiről. :)

2010. júl. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!