Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti hogyan álltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogyan álltok a hosszú körmökhöz?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, hogy nem egy életbevágóan fontos probléma. Csak kíváncsi vagyok rá :)

Gyakran meg szoktam növeszteni a körmöm (főleg így nyáron, mert ilyenkor erősebbek) és befestem bordóra/lilásra/narancssárgára/stb. Ez , hogy hosszú és feltűnő színű, taszít titeket fiúk? Vagy teljesen mindegy? Egyébként szép formájú körmeim vannak és hosszú ujjam, szóval szerintem szépen áll.

16L


2010. júl. 30. 14:48
1 2
 11/18 Fülünyúl ***** válasza:
Háttal.
2010. júl. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én viszont azt vettem észre, hogy a műköröm kevésbé tetszik a pasiknak, mint az igazi hosszú. Az én barátom leginkább a csajos színeket szereti a körmömön. A sötét színeket és a feketét viszont nem. Nekem is hosszú, de az nem igazán szokta érdekelni, leginkább az, hogy milyen színű.
2010. júl. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

szerintem az az undorito amikor valaki csontig lerágja, nekem elég gyorsan nö a körmöm ezért ált mindig hosszu de nem nagyon érdekel ez a dolog nem szoktam sirni ha letör a körmöm meg ienek én feketére szoktam ki festeni és ha másnak nem tecik sajnálom nekem tecik ezvan

16L

2010. júl. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a műköröm az túl vad, ugyan úgy az is, ha valami erős festéket használsz, felesleges. Csak használj olyan kenceficét, amit lakknak hívnak -mint kiderült. :D 14:58 voltam. ^^
2010. júl. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az én körmöm most 17mm hosszú (megmértem xD). Műkörmöt semmiképp nem akarok, azzal csak baj van, meg van nekem szép eredeti is :D
2010. júl. 30. 16:13
 16/18 anonim ***** válasza:

engem nem igazán érdekel milyen egy lány körme. de a nagyon hosszú és feltűnő színű nem tetszik. meg a teljesen lerágott se. biztos nem fogom ellenállhatatlan vonzalmat érezni, mert szépek a körmei. :-D

24/F

2010. júl. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Én imádtam ha a nőm vakarta a karom vele XD Plusz jól is néz ki:D Meg fogyókúrás recept is...azt rághatod de nem hízlal..
2010. júl. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szerintem a hosszú, természetes körmök nőiesek és szépek
2015. aug. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!